Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Muntenia

Conducere
Presedinte
prof. univ. dr. ing. Ioan BICA

Vicepresedinte
dna Patricia MOCANU

Secretar
dna. Alina VLAD

Membrii:
dl Mihai DINE
dna Andreea CAZACIOC
dl. Stefan DUDUMAN
Membri
1 Abalaru Andreea Cristina Stratos Management SRL Gostinu
2 ABDULAMIT, Altan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti / Ministerul Mediului Bucuresti
3 Adrian Arvunescu AJS Arges Pitesti
4 ADRIANA RAGALIE NEW ENVIRO MANAGEMENT SRL CONSTANTA
5 ALEXANDRA ȚIGĂNILĂ GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL BUCUREȘTI
6 Alexandru Balint ENVIROLAND SRL Bucuresti
7 Anca Burghelea KVB Consulting&Engineering Bucuresti
8 Andreea Popescu Stratos Management SRL Bucuresti
9 Anghel-Person Eugen RADET Bucuresti Sinesti, jud Ialomita
10 Anghel-Person Ileana CJ Ilfov Bucuresti
11 Anghelus Iulian Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
12 ARSENE SIMONA-STANICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA-ELABORATOR DOCUMENTATII DE MEDIU BUZAU
13 AURELIAN RADULESCU ROCK STAR SERVICE SRL TARGOVISTE
14 Babis Claudiu Universitatea Politehnica din Bucuresti Comuna Berceni, Judet Ilfov
15 BADEA Gabriela PFA Tulcea
16 BADEA GHEORGHE SC ECO GREEN CONSULTING SRL Tulcea
17 BAGAIANU Gabriela Mirela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
18 Balaceanu Cristina Mihaela INCDPM Bucuresti
19 Balas Laura ROMSTAL IMEX S.R.L. Bucuresti
20 BANU FLORINA STEFANIA SC ALMA WATER PROIECT SRL Buzau
21 BARBU Sulfina Camera Deputatilor Bucuresti
22 Barbulescu, Andronela S.C. CONPET S.A.PLOIESTI Ploiesti
23 BSCEANU Elena Camelia PFA Bucuresti
24 BERCANU Maria APM GORJ Tg-Jiu
25 BICA Ioan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
26 Blidaru Carmen SC DUCTIL STEEL SA Buzau
27 BOBEI VASILE Complexul Energetic Oltenia S.A. Targu Jiu
28 BODESCU FLORIAN UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI BUCURESTI
29 Bordei Cristina Ramboll South East Europe Romania SRL Bucuresti
30 Bostina Adina Buzau
31 Botos Loredana-Sanda Metroul SA Bucuresti
32 Bradu Cristina ANPM Bucuresti
33 Brinzea Dragos Eugen SC AMBITUM CEVRE CONSULT SRL Buzau
34 Bumbac Costel INCD-ECOIND Bucuresti
35 Butufei Mihaela ANANP - Serviciul Teritorial Dâmbovița Târgoviște
36 Buturuga Andreea S.C. AUDITECO GES S.R.L. Popesti Leordeni
37 CAȚĂ CORINA MARIA ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
38 Calatoiu, Zoita PFA Calatoiu Zoita Constanta
39 Caldararu Aurelia SC Ecocert Bucuresti
40 Calin Andra S.C. AGROFOOD CONSULTING S.R.L. Bucuresti
41 Caplescu Victor Ada ENviro Asist SRL Bucuresti
42 Catalin Frusescu IKEN Construct Management SRL Popesti Leordeni
43 CATI ALBU ATIC ECO PROJECT BUCOV
44 Catrinoiu Doina pensionar Ploiesti
45 CAZACIOC Andreea Consus Romania Bucuresti
46 Cernea Manoiu Otilia Mirela Primaria Videle Videle
47 Cetean Valentina-Maria Terra Time srl Bucuresti, Sector 6
48 CHIRILA GABRIELA S.C. ECOSAFE CONSULTING S.R.L. Ploiesti
49 Cioceanu Marian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
50 CIUGUDEAN Toma RM CONECT SRL Mogosoaia
51 CLAUDIA TOMESCU INSTITUTUL DE STUDII SI PROIECTARI ENERGETICE SA Bucuresti
52 Coltoiu Georgeta Spitalul Clinic Coltea Bucuresti
53 Constanta Negoita Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industriala - ECOIND Bucuresti
54 Constantin Mihai-Valentin SC Auditeco GES SRL Bucuresti
55 Cristian Vilcu SC EXPERT PROIECT 2002 Bucuresti
56 Cugut Artur CUGUT ARTUR PFA Constanta
57 CUZELI ION ADI ECOMANAGEMENT SALUBRIS CALARASI
58 ȘTEFĂNESCU MIHAELA ADRIANA SC BAICONS IMPEX SRL BUCUREȘTI
59 Daniel Manole SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni, jud. Prahova
60 David Nicoleta David Nicoleta EcoManagement PFA Ploiesti
61 de Lange, Paul Helden
62 Degeratu Iulia Ministerul Mediului si Padurilor Bucuresti
63 Diaconu Gheorghita KPMG Advisory SRL Bucuresti
64 Diditel Dan-Adrian MAXAM Romania Bucuresti
65 DIN ANA DIN ANA PFA/ BIO-MEDICA INTERNATIONAL SRL BUCURESTI
66 dine mihai remus rm conect srl mogosoaia
67 Dinu Adrian Eugen Primaria Sihlea Ramnicu Sarat
68 Done Georgiana S.C. BAICONS IMPEX S.R.L. Bucuresti
69 Dorin Nitu SC Drumuri si Poduri SA Calarasi Slobozia
70 DORNEAN Radu ECEROM Grup Bucuresti
71 DUDUMAN Stefan-Gabriel Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
72 Duminica Ionut Scoala Gimnaziala Nr 1 Chitila Chitila
73 DUMITRESCU Andreea Madalina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
74 ELENA VLAD IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
75 Elena Vlad IRIDEX GROUP PLASTIC VOLUNTARI
76 ENE GEORGIANA STRATOS MANAGEMENT BUCURESTI
77 Ene Madalina Romair Consulting Bucuresti
78 FEODOROV VALENTIN SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
79 Filimon Laura Blizzard Design Bucuresti
80 FLOREA GABRIAN PFA Bucuresti
81 Florina Mirescu Artelia Romania srl Bucuresti
82 FRATILA ION Sediu Piata Victoriei Bucuresti
83 Fulger Lucian Monsanto Europe SA/NV Turceni
84 Gabriela Stanciu BLUMENFIELD SRL CONSTANTA
85 GATU VALERIA NICOLETA Transproiect 2001 S.A Bucuresti
86 Geamana Iuliana Adriana SC CONSILIER CONSTRUCT SRL MEMBER OF POYRY GROUP Bucuresti
87 Gheorghias Raluca Marina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
88 GHERHES Ioan Baia Mare
89 Ghetu Alexandru-Maximilian Institutul de Studii si Proiectari Cai Ferate Rm.Valcea
90 Ghiauru Laurentiu Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita Slobozia, judet Ialomita
91 Grecu Ioana SC DEKONTA SRL sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi
92 GRIGORE Dumitru-Florian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
93 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
94 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
95 GRUIANU GEORGIANA SC CONSITRANS SRL Bucuresti
96 HARANACIU DANIELA Bucuresti
97 Horaicu Corneliu Universitatea"Al.I.Cuza" Iasi
98 IANUS Liviu CCAT Bucuresti
99 Ianu Rodica - Elena Agenia Naional pentru Protecia Mediului Bucureti
100 Ioja Cristian Universitatea din Bucuresti Bucuresti
101 Ion Magdalena Emerica Sc OVO DESIGN SRL Bucuresti
102 IONESCU ANDREEA SC ECO CONSULTING SRL CORBEANCA
103 IONESCU Constantin Cicerone SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
104 Ionescu Marcel Ion Liviu S.C. Eco Consulting SRL Corbeanca, judetul Ilfov
105 Ionescu Silvian Mogosoaia
106 IONESCU-HOMORICEANU Serban S.C. LABORATOARELE TONNIE S.r.l. Ploiesti
107 Ioni Irina-Liliana ARPM Bacu Bacu
108 Ionut Duminica SC ABD NET PRODUCTION SRL Chitila, Ilfov
109 iordachescu marius dan ioan Petrocraft tehnologies Ploiesti
110 Iosif Mihai S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
111 Irimescu Sabina ANPM Bucuresti
112 ISPAS Mariana Mihaela TAHAL Sinaia
113 Istrate Petre SC EXPUR SA SLOBOZIA
114 Iulia Damian Administratia Nationala "Apele Romane" Bacau
115 Iulian POSTOLACHE IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
116 IULIANA CRISTINA GRIGORESCU Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
117 Jianu Loreley-Dana Univ. "Ovidius" Constanta Constanta
118 Kim Lidia INCD-ECOIND Bucharest
119 Kovacs Marius Emilian INSTITUTUL NAIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIER I PROTECIE ANTIEXPLOZIV - INSEMEX PETROANI Petrosani
120 Krancevik Valentin Let's Do It, Romania! Bucuresti
121 LASZLO Cecilia-Eva Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
122 Lorincz Florentina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
123 Lungu Mădălina S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
124 LUPU GABRIELA SC WELDING EXPERT SRL Buzău
125 MANESCU MIRCEA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare Baia Mare
126 MANESCU SANDA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare
127 Maniți Virgil ELHAZ CONSULT SRL TÂRGOVIȘTE
128 Manu Minodora Institutul de Biologie Bucuresti, Academia Romana Cimpina
129 MARACINEANU GELU AGAFIEL Bucuresti
130 Marin Ciungu S.C. APOMAR CONSULTING 2005 SRL Pitesti
131 MARINACHE AUREL HEXON ENGINEERING SRL CAMPINA
132 Marius Nistorescu EPC Consultanta de mediu SRL Bucuresti
133 MARUNTU, Cristina Bucuresti
134 MICHNEA Angela Mariana Agentia pentru Protectia Mediului Maramures-pana in 2015 Baia Mare
135 Micu Elena APM Tulcea Tulcea
136 Micu Iuliana Conpet S.A. I.L.Caragiale
137 MIHAILOVICI Jorj Madalin S.C. Veolia Apa Servicii / Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica - Catedra de Constructii Hidrotehnice Bucuresti
138 Mocanu Laurentiu ECOGEOMEDIA Consulting S.R.L. Bucuresti
139 MOCANU Patricia Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
140 Modrogan Cristina Universitatea Politehnica din Bucuresti Bucharest
141 Moiș-Stoica Petru Primăria Sighetu-Marmației Sighetu Marmației
142 Moroianu Valentina Luminita cotidianul ZIUA Bucuresti
143 MURASAN IULIANA S.C. Ecosafe Consulting S.R.L. Ploiesti
144 Negoita Daniela Rockwool Romania Ploiesti
145 Neniu Cosmin Marian S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
146 Nica Adrian SGA Calarasi Calarasi
147 Niculcea Mariana APM Teleorman Rosiorii de Vede
148 Nita Mihai Razvan Universitatea din Bucuresti Bucuresti
149 Oaca Ionica Cummins Generator Technologies Romania Caracal
150 Oana Buhan-Ionescu SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
151 Oancea Marilena SC ADIMAR ECO MEDIU SRL Valea Rimnicului ,jud Buzau
152 OLARU VIRGIL S.C. IPA S.A Bucuresti
153 Onete, Marilena Institutul de Biologie București București
154 Oprea Veronica Marieta OMV Petrom Craiova
155 Oprescu Daiana Madalina Constanta
156 Peres Cosmina Octavia Trustul de Cladiri Metropolitane Bucuresti S.A. Bucuresti
157 Pință Alexandru PF Expert Mediu Pinta Alexandru Bucuresti
158 PINTILIE Mihai ANPM - Agentia Nationala pentru Protectia mediului Bucuresti
159 Pintilie Vasile Asociatia Vranceaqua Focsani
160 Popa Dana Catalina Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
161 POPA Irina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucureti
162 POPESCU Delia Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
163 Popescu Mircea SC ENVISTRUCT CONSULT SRL bucuresti
164 Postelnicescu Marius Dorel SC.FEBOS SRL Pitesti
165 POSTOLACHE IULIAN S.C. IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
166 Purcoi Daniela Bucuresti
167 RAGALIE ADRIANA RAGALIE ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA CONSTANTA
168 Rautu, Tudor-Andrei Euro-Business Development srl Otopeni (IF)
169 Relu Adam Administratia Romana "Apele Romane" Moinesti
170 ROADEVIN NICOLETA Agentia pentru Protectia Mediului Braila BRAILA
171 Robu Andreea - Nicoleta S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
172 ROJANSCHI Vladimir Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
173 ROLEA MARIA SIMINA STRATOS MANAGEMENT Campulung
174 Romaniuc Corina - Georgiana CEPROHART S.A. Brăila Brăila
175 Romila Andrei ADI Ecomanagement Salubris Calarasi
176 Rotaru Maricica GLOBAL INNOVATION SOLUTION Judetul Vrancea
177 Roxana Gheorghe F&R WORLDWIDE SRL BUCURESTI
178 Roxana Ion GREEN PLAST SOLUTIONS SRL Glina, Judetul Ilfov
179 Rusescu Ana-Maria Sc Impuls Medlex 2000 SRL Constanta
180 SANDA MANESCU ECOTERRA ING SRL Baia Mare
181 Sandu Elena-Anisoara Stratos Management SRL Bucuresti
182 SERBAN I GHEORGHE Agentia pentr Protectia Mediului Alexandria
183 Serban Rodica AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
184 Serban-Voinea Florentina Raluca RALUCA SERBAN ENVIRONMENTAL CONSULTANCY SRL BUCURESTI
185 Sicoe Corneliu SC GALLINA SRL Bucuresti
186 Siminiceanu Gabriel Nicolae APM Covasna Covasna
187 Simona, Anghel STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti, Sector 3
188 OAV Ciprian-Ctlin Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
189 Staicu Oana Teodora Ecogreen Construct SRL Sector 3,Bucuresti
190 Stan Anca Cristina E & A CONSULTANT SRL Bucuresti
191 STAN Razvan Bucuresti
192 STNCIULESCU Mariana Olimpia Universitatea Ecologica Bucuresti Bucuresti
193 STATE IRINA GISAR CONSULTING SRL BUCURESTI
194 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental S.R.L. Bucuresti
195 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
196 STELEA CODRUTA MIHAELA APM VALCEA RM VALCEA
197 Stelian Stanescu S.C. Mundus Viridis S.R.L. Bucuresti
198 Stoica Lavinia SC CONSUS ROMANIA SA bucuresti
199 TEVI Anca Institutul National de Administratie Bucuresti
200 TEVI Giuliano Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului Bucuresti
201 Tiplic Alin KPMG Romania Targoviste
202 Tofan, Lucica Universitatea Ovidius Constanta Constanta
203 TOMESCU Claudia Eudora SC ISPE Proiectare si Consultanta SC Bucuresti
204 Trofim Corina TROFIM CORINA PFA Tulcea
205 TUDOR Nicolae Florin Consilier Construct Bucuresti
206 UDROIU Manuela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
207 VAIA EMANUEL Nu Bucuresti
208 Valentin Dragomir Cabinet Expert de Mediu - www.managerdemediu.ro Bucuresti
209 Vardianu Adrian Baicons Impex SRL Bucuresti
210 Varga Lucia Ana Consiliu Judetean Ilfov Oradea
211 VIDA CARMEN SILVIA SC VIDA TM SRL Satu Mare
212 VIGHECI FLORINA MONICA ECO SIMPLEX NOVA SRL Bucuresti
213 VIRSTA Ana Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
214 Vlad Elena SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Bucuresti
215 VOINEA GEORGIANA GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL BUCURESTI
216 Voinea Monica Artelia Roamania SRL Bucuresti
217 Zaharcu Elena TECHE CONSTRUCT SOLUTIONS SRL BUCURESTI
218 Zamfirescu Luminita SC Rompetrol Rafinare SA CONSTANTA
219 Zazu Mariana SUBSEA RESEARCH Bucuresti


Plan Activitate