Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Muntenia - Membri

1 Abalaru Andreea Cristina Stratos Management SRL Gostinu
2 ABDULAMIT, Altan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti / Ministerul Mediului Bucuresti
3 Adrian Arvunescu AJS Arges Pitesti
4 ADRIANA RAGALIE NEW ENVIRO MANAGEMENT SRL CONSTANTA
5 ALEXANDRA ȚIGĂNILĂ GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL BUCUREȘTI
6 Alexandru Balint ENVIROLAND SRL Bucuresti
7 Anca Burghelea KVB Consulting&Engineering Bucuresti
8 Andreea Popescu Stratos Management SRL Bucuresti
9 Anei Florentina Daniela Iasi
10 Anghel-Person Eugen RADET Bucuresti Sinesti, jud Ialomita
11 Anghel-Person Ileana CJ Ilfov Bucuresti
12 Anghelus Iulian Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
13 ARSENE SIMONA-STANICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA-ELABORATOR DOCUMENTATII DE MEDIU BUZAU
14 AURELIAN RADULESCU ROCK STAR SERVICE SRL TARGOVISTE
15 Babis Claudiu Universitatea Politehnica din Bucuresti Comuna Berceni, Judet Ilfov
16 BADEA Gabriela PFA Tulcea
17 BADEA GHEORGHE SC ECO GREEN CONSULTING SRL Tulcea
18 BAGAIANU Gabriela Mirela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
19 Balaceanu Cristina Mihaela INCDPM Bucuresti
20 Balas Laura ROMSTAL IMEX S.R.L. Bucuresti
21 Balasoiu - Starpitu Anca Lucia Bucuresti Bucuresti
22 BANU FLORINA STEFANIA SC ALMA WATER PROIECT SRL Buzau
23 BARBU Sulfina Camera Deputatilor Bucuresti
24 Barbulescu, Andronela S.C. CONPET S.A.PLOIESTI Ploiesti
25 BSCEANU Elena Camelia PFA Bucuresti
26 BERCANU Maria APM GORJ Tg-Jiu
27 BICA Ioan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
28 Blidaru Carmen SC DUCTIL STEEL SA Buzau
29 BOBEI VASILE Complexul Energetic Oltenia S.A. Targu Jiu
30 BODESCU FLORIAN UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI BUCURESTI
31 Bordei Cristina Ramboll South East Europe Romania SRL Bucuresti
32 Bostina Adina Buzau
33 Botos Loredana-Sanda Metroul SA Bucuresti
34 Bradu Cristina ANPM Bucuresti
35 Brinzea Dragos Eugen SC AMBITUM CEVRE CONSULT SRL Buzau
36 Bumbac Costel INCD-ECOIND Bucuresti
37 Butufei Mihaela ANANP - Serviciul Teritorial Dâmbovița Târgoviște
38 Buturuga Andreea S.C. AUDITECO GES S.R.L. Popesti Leordeni
39 CAȚĂ CORINA MARIA ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
40 Calatoiu, Zoita PFA Calatoiu Zoita Constanta
41 Caldararu Aurelia SC Ecocert Bucuresti
42 Calin Andra S.C. AGROFOOD CONSULTING S.R.L. Bucuresti
43 Caplescu Victor Ada ENviro Asist SRL Bucuresti
44 Catalin Frusescu IKEN Construct Management SRL Popesti Leordeni
45 CATI ALBU ATIC ECO PROJECT BUCOV
46 Catrinoiu Doina pensionar Ploiesti
47 CAZACIOC Andreea Consus Romania Bucuresti
48 Cernea Manoiu Otilia Mirela Primaria Videle Videle
49 Cetean Valentina-Maria Terra Time srl Bucuresti, Sector 6
50 CHIRILA GABRIELA S.C. ECOSAFE CONSULTING S.R.L. Ploiesti
51 Cioceanu Marian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
52 CIOREI DAMIAN SC ICSITPML SA CRAIOVA Str. Unirii, nr. 147, Craiova, jud. Dolj., loc. Craiova ,
53 CIUGUDEAN Toma RM CONECT SRL Mogosoaia
54 CLAUDIA TOMESCU INSTITUTUL DE STUDII SI PROIECTARI ENERGETICE SA Bucuresti
55 Coltoiu Georgeta Spitalul Clinic Coltea Bucuresti
56 Constanta Negoita Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industriala - ECOIND Bucuresti
57 Constantin Mihai-Valentin SC Auditeco GES SRL Bucuresti
58 Cristian Vilcu SC EXPERT PROIECT 2002 Bucuresti
59 Cugut Artur CUGUT ARTUR PFA Constanta
60 CUZELI ION ADI ECOMANAGEMENT SALUBRIS CALARASI
61 ȘTEFĂNESCU MIHAELA ADRIANA SC BAICONS IMPEX SRL BUCUREȘTI
62 Daniel Manole SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni, jud. Prahova
63 David Nicoleta David Nicoleta EcoManagement PFA Ploiesti
64 de Lange, Paul Helden
65 Degeratu Iulia Ministerul Mediului si Padurilor Bucuresti
66 Diaconu Gheorghita KPMG Advisory SRL Bucuresti
67 Dicu Constantin-Catalin S.C. PROSILVA GEOTOP S.R.L. Pitesti
68 Diditel Dan-Adrian MAXAM Romania Bucuresti
69 DIN ANA DIN ANA PFA/ BIO-MEDICA INTERNATIONAL SRL BUCURESTI
70 dine mihai remus rm conect srl mogosoaia
71 Dinu Adrian Eugen Primaria Sihlea Ramnicu Sarat
72 Done Georgiana S.C. BAICONS IMPEX S.R.L. Bucuresti
73 Dorin Nitu SC Drumuri si Poduri SA Calarasi Slobozia
74 DORNEAN Radu ECEROM Grup Bucuresti
75 DUDUMAN Stefan-Gabriel Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
76 Duminica Ionut Scoala Gimnaziala Nr 1 Chitila Chitila
77 DUMITRESCU Andreea Madalina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
78 ELENA VLAD IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
79 Elena Vlad IRIDEX GROUP PLASTIC VOLUNTARI
80 ENE GEORGIANA STRATOS MANAGEMENT BUCURESTI
81 Ene Madalina Romair Consulting Bucuresti
82 EPURESCU DELIA ADINA La domiciliu Comuna Bengesti-Ciocadia, sat Bengesti, strada Dumbrava, nr.12, jud. Gorj
83 FEODOROV VALENTIN SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
84 Filimon Laura Blizzard Design Bucuresti
85 FLOREA GABRIAN PFA Bucuresti
86 Florina Mirescu Artelia Romania srl Bucuresti
87 FRATILA ION Sediu Piata Victoriei Bucuresti
88 Fulger Lucian Monsanto Europe SA/NV Turceni
89 Gabriela Stanciu BLUMENFIELD SRL CONSTANTA
90 GATU VALERIA NICOLETA Transproiect 2001 S.A Bucuresti
91 Geamana Iuliana Adriana SC CONSILIER CONSTRUCT SRL MEMBER OF POYRY GROUP Bucuresti
92 Gheorghias Raluca Marina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
93 GHERHES Ioan Baia Mare
94 Ghetu Alexandru-Maximilian Institutul de Studii si Proiectari Cai Ferate Rm.Valcea
95 Ghiauru Laurentiu Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita Slobozia, judet Ialomita
96 Grecu Ioana SC DEKONTA SRL sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi
97 GRIGORE Dumitru-Florian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
98 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
99 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
100 GRUIANU GEORGIANA SC CONSITRANS SRL Bucuresti
101 HARANACIU DANIELA Bucuresti
102 Horaicu Corneliu Universitatea"Al.I.Cuza" Iasi
103 IANUS Liviu CCAT Bucuresti
104 Ianu Rodica - Elena Agenia Naional pentru Protecia Mediului Bucureti
105 Ioja Cristian Universitatea din Bucuresti Bucuresti
106 Ion Magdalena Emerica Sc OVO DESIGN SRL Bucuresti
107 IONESCU ANDREEA SC ECO CONSULTING SRL CORBEANCA
108 IONESCU Constantin Cicerone SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
109 Ionescu Marcel Ion Liviu S.C. Eco Consulting SRL Corbeanca, judetul Ilfov
110 Ionescu Silvian Mogosoaia
111 IONESCU-HOMORICEANU Serban S.C. LABORATOARELE TONNIE S.r.l. Ploiesti
112 Ioni Irina-Liliana ARPM Bacu Bacu
113 Ionut Duminica SC ABD NET PRODUCTION SRL Chitila, Ilfov
114 iordachescu marius dan ioan Petrocraft tehnologies Ploiesti
115 Iosif Mihai S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
116 Irimescu Sabina ANPM Bucuresti
117 ISPAS Mariana Mihaela TAHAL Sinaia
118 Istrate Petre SC EXPUR SA SLOBOZIA
119 Iulia Damian Administratia Nationala "Apele Romane" Bacau
120 Iulian POSTOLACHE IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
121 IULIANA CRISTINA GRIGORESCU Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
122 Jianu Loreley-Dana Univ. "Ovidius" Constanta Constanta
123 Kim Lidia INCD-ECOIND Bucharest
124 Kovacs Marius Emilian INSTITUTUL NAIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIER I PROTECIE ANTIEXPLOZIV - INSEMEX PETROANI Petrosani
125 Krancevik Valentin Let's Do It, Romania! Bucuresti
126 LASZLO Cecilia-Eva Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
127 Ligia Milea CP MED LABORATORY S.R.L. Bucuresti
128 Lorincz Florentina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
129 Lucian NICOLAE GEOSTUD SRL Bucuresti
130 Lungu Mădălina S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
131 LUPU GABRIELA SC WELDING EXPERT SRL Buzău
132 MANESCU MIRCEA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare Baia Mare
133 MANESCU SANDA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare
134 Maniți Virgil ELHAZ CONSULT SRL TÂRGOVIȘTE
135 Manu Minodora Institutul de Biologie Bucuresti, Academia Romana Cimpina
136 MARACINEANU GELU AGAFIEL Bucuresti
137 Marin Ciungu S.C. APOMAR CONSULTING 2005 SRL Pitesti
138 MARINACHE AUREL HEXON ENGINEERING SRL CAMPINA
139 Marius Nistorescu EPC Consultanta de mediu SRL Bucuresti
140 MARUNTU, Cristina Bucuresti
141 Matei Stelian Guvernul Romaniei - Departamentul pentru dezvoltare durabila Dobroești - Ilfov
142 MICHNEA Angela Mariana Agentia pentru Protectia Mediului Maramures-pana in 2015 Baia Mare
143 MICU DRAGOS Administratia Bazinala de Apa Dobrogea - Litoral Constanta
144 Micu Elena APM Tulcea Tulcea
145 Micu Iuliana Conpet S.A. I.L.Caragiale
146 MIHAILOVICI Jorj Madalin S.C. Veolia Apa Servicii / Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica - Catedra de Constructii Hidrotehnice Bucuresti
147 Mocanu Laurentiu ECOGEOMEDIA Consulting S.R.L. Bucuresti
148 MOCANU Patricia Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
149 Modrogan Cristina Universitatea Politehnica din Bucuresti Bucharest
150 Moiș-Stoica Petru Primăria Sighetu-Marmației Sighetu Marmației
151 Moroianu Valentina Luminita cotidianul ZIUA Bucuresti
152 MURASAN IULIANA S.C. Ecosafe Consulting S.R.L. Ploiesti
153 Negoita Daniela Rockwool Romania Ploiesti
154 Neniu Cosmin Marian S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
155 Nica Adrian SGA Calarasi Calarasi
156 Nicolae Raluca Ioana SC GEOSTUD SRL Bucuresti
157 Niculcea Mariana APM Teleorman Rosiorii de Vede
158 Nita Mihai Razvan Universitatea din Bucuresti Bucuresti
159 Oaca Ionica Cummins Generator Technologies Romania Caracal
160 Oana Buhan-Ionescu SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
161 Oancea Marilena SC ADIMAR ECO MEDIU SRL Valea Rimnicului ,jud Buzau
162 OLARU VIRGIL S.C. IPA S.A Bucuresti
163 Onete, Marilena Institutul de Biologie București București
164 Oprea Veronica Marieta OMV Petrom Craiova
165 Oprescu Daiana Madalina Constanta
166 Peres Cosmina Octavia Trustul de Cladiri Metropolitane Bucuresti S.A. Bucuresti
167 Pință Alexandru PF Expert Mediu Pinta Alexandru Bucuresti
168 PINTILIE Mihai ANPM - Agentia Nationala pentru Protectia mediului Bucuresti
169 Pintilie Vasile Asociatia Vranceaqua Focsani
170 Popa Dana Catalina Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
171 POPA Irina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucureti
172 POPESCU Delia Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
173 popescu mihaela ofelia rodica protectia mediului consulting srl craiova
174 Popescu Mircea SC ENVISTRUCT CONSULT SRL bucuresti
175 Postelnicescu Marius Dorel SC.FEBOS SRL Pitesti
176 POSTOLACHE IULIAN S.C. MEDLEX ECO CONSULT S.R.L. CONSTANTA
177 Purcoi Daniela Bucuresti
178 RAGALIE ADRIANA RAGALIE ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA CONSTANTA
179 Rautu, Tudor-Andrei Euro-Business Development srl Otopeni (IF)
180 Relu Adam Administratia Romana "Apele Romane" Moinesti
181 ROADEVIN NICOLETA Agentia pentru Protectia Mediului Braila BRAILA
182 Robu Andreea - Nicoleta S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
183 ROJANSCHI Vladimir Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
184 ROLEA MARIA SIMINA STRATOS MANAGEMENT Campulung
185 Romaniuc Corina - Georgiana CEPROHART S.A. Brăila Brăila
186 Romila Andrei ADI Ecomanagement Salubris Calarasi
187 Rotaru Maricica GLOBAL INNOVATION SOLUTION Judetul Vrancea
188 Roxana Gheorghe F&R WORLDWIDE SRL BUCURESTI
189 Roxana Ion GREEN PLAST SOLUTIONS SRL Glina, Judetul Ilfov
190 Rusescu Ana-Maria Sc Impuls Medlex 2000 SRL Constanta
191 SANDA MANESCU ECOTERRA ING SRL Baia Mare
192 Sandu Elena-Anisoara Stratos Management SRL Bucuresti
193 SAVA DACIANA Universitatea Ovidius Constanta CONSTANTA
194 SERBAN I GHEORGHE Agentia pentr Protectia Mediului Alexandria
195 Serban Rodica AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
196 Serban-Voinea Florentina Raluca RALUCA SERBAN ENVIRONMENTAL CONSULTANCY SRL BUCURESTI
197 Sicoe Corneliu SC GALLINA SRL Bucuresti
198 Siminiceanu Gabriel Nicolae APM Covasna Covasna
199 Simona, Anghel STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti, Sector 3
200 OAV Ciprian-Ctlin Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
201 Staicu Oana Teodora Ecogreen Construct SRL Sector 3,Bucuresti
202 Stan Anca Cristina E & A CONSULTANT SRL Bucuresti
203 STAN Razvan Bucuresti
204 STNCIULESCU Mariana Olimpia Universitatea Ecologica Bucuresti Bucuresti
205 STATE IRINA GISAR CONSULTING SRL BUCURESTI
206 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental S.R.L. Bucuresti
207 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
208 STELEA CODRUTA MIHAELA APM VALCEA RM VALCEA
209 Stelian Stanescu S.C. Mundus Viridis S.R.L. Bucuresti
210 Stoica Lavinia SC CONSUS ROMANIA SA bucuresti
211 TEVI Anca Institutul National de Administratie Bucuresti
212 TEVI Giuliano Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului Bucuresti
213 Tiplic Alin KPMG Romania Targoviste
214 Tofan, Lucica Universitatea Ovidius Constanta Constanta
215 TOMESCU Claudia Eudora SC ISPE Proiectare si Consultanta SC Bucuresti
216 Trofim Corina TROFIM CORINA PFA Tulcea
217 TUDOR Nicolae Florin Consilier Construct Bucuresti
218 UDROIU Manuela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
219 VAIA EMANUEL Nu Bucuresti
220 Valentin Dragomir Cabinet Expert de Mediu - www.managerdemediu.ro Bucuresti
221 Vardianu Adrian Baicons Impex SRL Bucuresti
222 Varga Lucia Ana Consiliu Judetean Ilfov Oradea
223 VIDA CARMEN SILVIA SC VIDA TM SRL Satu Mare
224 VIGHECI FLORINA MONICA ECO SIMPLEX NOVA SRL Bucuresti
225 VIRSTA Ana Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
226 Vlad Elena SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Bucuresti
227 VOINEA GEORGIANA GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL BUCURESTI
228 Voinea Monica Artelia Roamania SRL Bucuresti
229 Zaharcu Elena TECHE CONSTRUCT SOLUTIONS SRL BUCURESTI
230 Zamfirescu Luminita SC Rompetrol Rafinare SA CONSTANTA
231 Zazu Mariana SUBSEA RESEARCH Bucuresti