Asociatia Romana de Mediu
member of


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu

Romania - 10 ani in mediul european


Centru regional Transilvania

Conducere
Presedinte
prof. univ. dr. ing. Calin Baciu

Vicepresedinte
dna Mihaela Beu

Secretar
dna Alexandra Cozma Colcer

Membri
prof. univ. dr. ing. Alexandru Ozunu
dl Horea Avram
dl. Marin Senila
Membri
1 Ajtai Nicolae Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
2 Alexandru Hosu SC GeoPLus Services SRL Gilau, Str. Braniste 99D, Jud. Cluj
3 Alexandru VARGA SPEEH Hidroelectrica Oradea
4 ARGHISAN REBECA CONSULTANT INDEPENDENT oradea
5 Arghisan Sebastian Viorel CONSULTANT INDEPENDENT Oradea
6 Avram Horea Total Business Land Deva
7 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
8 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
9 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
10 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
11 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
12 Birta Ioana INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
13 BOCA GABRIELA TÔrgu Mure║
14 Bocan Camelia PFA Gherla
15 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
16 Breb Mariana Georgiana PADOPOTERA SRL Oradea
17 Brejea Radu Petru Universitatea din Oradea, Facultatea de Protec╚Ťia Mediului Oradea
18 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
19 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
20 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
21 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrosani
22 Cazan Gabriela Union Co SRL Cluj-Napoca
23 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
24 CENGHER CALIN BOGDAN Deva, HD
25 Cerg─â Viorica Nicoleta Sibiu
26 Chis Vlad S.C. Sustainable Development EcoSolutions S.R.L. Zalau
27 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
28 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
29 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
30 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
31 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
32 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
33 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
34 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
35 Cozma Colcer Alexandra Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului Cluj-Napoca
36 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
37 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
38 Dini╚Ö Diana Eva Dini╚Ö Diana Eva Persoan─â Fizic─â Autorizat─â Deva, Jude╚Ťul Hunedoara
39 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
40 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
41 Drasovean, Anghel Emanoil SC Gepgraphica-Transilvania SRL Comuna Ighiu
42 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
43 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
44 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
45 Dunca Filip Universitatea din Petrosani Petrosani, Hunedoara
46 Egri Adrian Absolute Electrotechnics Sistem SRL Deva
47 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
48 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
49 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
50 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
51 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCET├RI ¬I PROIECT├RI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
52 Gelu MADEAR ECO-ROCCA Engineering SRL Petrosani
53 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
54 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
55 Gyori Ana Maria SC MEDANA COMPANY SRL SATU MARE
56 HEBEL ECATERINA S.C. APA SERV VALEA JIULUI S.A. PETRO┼×ANI Petro┼čani
57 Hoble Calin Radu Hidroelectrica Alesd
58 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
59 Iancu, Alina-Maria SC TOTAL TOPO PROIECT SRL Sebeș
60 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
61 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
62 Liana Nicoleta MIHUT Unitatea de Suport pentru Integrare Cluj-Napoca
63 Lucaci Dora - Elena INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
64 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
65 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
66 Marica, Elena Geographica Transilvania S.R.L Telna
67 Markos Ana Olga UPET Petrosani CNME Petrosani
68 Markos Anca Ofelia Universitatea din Petrosani Cluj Napoca
69 Miclausu Camelia ECO TERRA Sibiu Sibiu
70 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
71 Mintas Olimpia ACORMED ORADEA
72 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
73 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
74 Mitrea Mihai Chimgrup SRL Cluj-Napoca
75 Muntean Liviu Universitatea Babe╚Ö-Bolyai, Facultatea de ╚śtiin╚Öa li Ingineria Mediului Cluj-Napoca
76 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
77 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
78 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
79 Negru╚Ť Maria Alexandra Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
80 NICIU Emilia Maria Bucuresti
81 Octavian MUNTEAN GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL ╚śard, jud. Alba
82 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
83 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
84 Pașcu Marius SC Evalproteh SRL Baia Mare
85 PANAITE SORIN VASILE CHEMISOFT SRL MARTINESTI, jud. Satu Mare
86 Petrescu Mihai-Ciprian Sibiu
87 Petru Moi┼č-Stoica Asocia╚Ťia Maram─ârul Sighetu Marma╚Ťiei
88 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
89 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
90 Pop Ioan-Mihai Sf. Gheorghe, Covasna
91 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
92 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
93 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
94 RADULESCU IONUT PRIMARIA MUNICIPIULUI BRASOV SACELE, BRASOV
95 REFEC IOAN S.C. MINEXFOR S.A. DEVA BRAD
96 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
97 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
98 Sas Razvan IMSAT SA Deva
99 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
100 Senila Marin INCDO-INOE 2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca Cluj-Napoca
101 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
102 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
103 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU SC AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
104 Smical Irina Universitatea TehnicŃ din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
105 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
106 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
107 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Tţrgu Mure║ Tţrgu Mure║
108 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
109 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
110 Szabo Melinda Targu Mures
111 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
112 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
113 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
114 Tuduce Emilia SC Ital Stei SRL Stei
115 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
116 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
117 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
118 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
119 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
120 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
121 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele


Plan Activitate