Asociatia Romana de Mediu
Asociatie de utilitate publica conform HG 447 din 2018
member of


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu

Romania - 10 ani in mediul european


Filiala Transilvania - Membri

1 Avram Horea Rosia Montana Gold Corporation Deva
2 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
3 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
4 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
5 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
6 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
7 BOCA GABRIELA Târgu Mureș
8 Bocan Camelia PFA Gherla
9 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
10 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
11 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
12 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
13 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrila
14 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
15 Chiș Vlad P.F.A. Zalău
16 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
17 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
18 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
19 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
20 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
21 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
22 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
23 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
24 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
25 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
26 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
27 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
28 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
29 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
30 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
31 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
32 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
33 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
34 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
35 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETĂRI ȘI PROIECTĂRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
36 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
37 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
38 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
39 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
40 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
41 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
42 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
43 Markos Olga Universitatea din Petrosani Petrosani
44 Miclausu Camelia P.F.A. - evaluator independent Sibiu
45 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
46 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
47 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
48 Mitrea Mihai Eco Engineering Group Cluj-Napoca
49 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
50 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
51 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
52 NICIU Emilia Maria Bucuresti
53 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
54 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
55 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
56 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
57 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
58 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
59 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
60 RADULESCU IONUT PRIMARIA MUNICIPIULUI BRASOV SACELE, BRASOV
61 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
62 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
63 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
64 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
65 Smical Irina Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
66 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
67 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
68 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Tîrgu Mureș Tîrgu Mureș
69 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
70 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
71 Szabo Melinda Targu Mures
72 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
73 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
74 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
75 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
76 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
77 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
78 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
79 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
80 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
81 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele