Asociatia Romana de Mediu
SECTIUNEA TINERI

Centru regional Muntenia

Conducere
Membri
1 Ionut Daniel Cristea Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
2 Nicolae Parapancea Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
3 LAURENTA NENIU BUCURESTI UNIVERSITATEA ECOLOGICA
4 Vlad George ALANGIU Bucuresti Universitatea Ecologica din Bucuresti
5 Stefan Duduman Bucuresti
6 Monica Eveline Dumitrescu Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
7 Cristina Sumanariu Bucuresti Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului
8 Monica Nenu Bucuresti
9 Andrei Vasile Bucuresti INSTITUTUL National de Cercetare – Dezvoltare pentru Ecologie Industriala – ECOIND
10 Elena Lazar Bucuresti Universiatea Ecologica Facultatea de Protectie a mediului si Ecologie
11 Luciana Stanica Bucuresti Universitatea Bucuresti, Facultatea de Biologie
12 Andrei Cauca Dorohoi Universitatea Ecologica din Bucuresti
13 RADU AMARIEI Bucuresti Facultatea de Stiinte ale Naturii si Ecologie
14 Elena Ramona Marcu Giurgiu Universitatea Ecologica din Bucuresti
15 CAMELIA CIRSTEA Bucuresti Universitatea Ecologica din Bucuresti
16 Mihai-Alexandru Stan Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
17 Maria-Irina Badiu Buzau Universitatea Ecologica Din Bucuresti
18 Stefania Staicu Chitila Univ. Ecologica
19 Roxana Andreea Danila Bucuresti
20 Nicolae Florin Tudor Bucuresti Consilier Construct
21 Ana-Maria Calin Slatina Academia de Studii Economice
22 Stanculescu Liviu-Mihnea Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
23 Maria Loredana Neagoe sector 6 \orange optic
24 Paul Gruea Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti
25 Irina VILCIU Bucuresti Universitatea
26 Visinel Costel Balan Bucuresti Universitatea Spiru Haret
27 Ionut Marius Marinescu Bucuresti FIRMA AMERICAN WAY CORPORATION
28 Maria Mihaela Roca IASI Universitatea "Alexandru Ioan Cuza"
29 GEORGE CRISTIAN SIFCEVICI BUCURESTI UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI
30 Dragos Popa Iasi
31 Alexandru Susanu Bucuresti Universitatea Bucuresti , Facultatea de Geografie
32 csadsadsa dsada adsadsa
33 Simona Ursache Ploiesti SC ATIC ECO PROJECT SRL
34 DANIELA BOTEZAT RADAUTI Fac. Hidrotehnica, Geodezie si Ingineria Mediului, Iasi
35 Eduard Constantin Lamban Iasi Laborator Central al SC. CF Moldova SA, Iasi
36 Stelian Valentin Stanescu Bucuresti Universitatea Ecologica Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului
37 Florentina Mihaela Serban Otopeni Universitatea Ecologica Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului
38 Daniela Gabriela Serban Otopeni Universitatea Ecologica Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului
39 Oana Maria Ouatu Bucuresti Univ. Bucuresti, Facultatea de geografie
40 Ionelia-Claudia Roman Bucuresti S.C. E.E.C. Invest Imobiliare S.R.L.
41 Iulia Adela Prelipcean Bucuresti Universitatea din Bucuresti
42 Cristian Sterian Bucuresti Universitatea Bucuresti / Facultatea de Geografie
43 Ramona Blaga Bucuresti Firma privata Bucuresti
44 Alexandra Gugiu Rosiori de Vede SC Intergroup Engineering SRL
45 Cristian Sterian Bucuresti Universitatea Bucuresti
46 Florina Cornelia Elefterie Balotesti Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea Stiinta si Ingineria Materialelor
47 Monica Covete Bucuresti Facultatea de Geografie, Universitatea din Bucuresti
48 Mihaela-Irina Maria Bucuresti
49 Ileana Popa sector 3 UNIVERSITATEA ECOLOGICA
50 Teodora Stoian Bucuresti Academia de Studii Economice
51 Stoian Teodora Bucuresti Academia de Studii Economice Bucuresti
52 Nicoleta Enache Gostinu Universitatea Bucuresti
53 Andreea Capsuc Bucharest Academia de Studii Economice
54 Ionela-Madalina Libianu Bucuresti Academia de Studii Economice
55 Raluca Elena Sandu Bucuresti Facultatea de Geografie, Universitatea din Bucuresti
56 Irina Meirosu Bucuresti Unicredit Business Integrated Solutions S.C.p.A.
57 Andrei Stoicescu Bucuresti
58 Muntiu Gina-Adelina Cumpana Laguna House
59 MIHAELA TITA Craiova Universitatea din Craiova - Facultatea de Inginerie Electrica
60 Doru Lucian Manea Bucuresti Global Innovation Solution SRL
61 Andrei-Georgian Prvan Bucuresti Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti ; Facultatea De Imbunatatiri Fu
62 Madalina Nae Mogosoaia U.S.A.M.V
63 Buc? Andreea Madalina București Universitatea București, Facultatea de Biologie
64 Dragos Garip Tulcea Axa Life Insurance
65 GHEORGHE IOANA PLOIESTI
66 Elena Mirela Bucur Bucuresti
67 Teodora Iftimuț Constanta
68 Letitia-Cezara Popovici Bucuresti Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Biologie
69 Alin Stanca Pantelimon SC AQUAPROIECT SA
70 Adrian-Mihai Alexe Tulcea Universitatea Politehnica București
71 constantin alin stanca Pantelimon SC AQUAPROIECT SA
72 Alexandru Leganut Bucuresti UEB-Ecologie si Protectia Mediului
73 Teodor Tobolcea Bucuresti Universitatea din Bucuresti
74 Georgiana Soare Bucuresti Unvesitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara
75 Adrian Chitu Bucuresti Young & Global Partners (Bruxelles, Belgia)
76 Gheorghita-Violeta G?geanu Rm.Valcea Facultatea de științe agricole, industrie alimentar? și protecția mediului n ag
77 Andreea-Oana Mihai București Facultatea de mbunat?țiri Funciare și Ingineria Mediului
78 Ana-Maria Stoenescu Craiova S.C. E.U.G. VOYAGES S.R.L.
79 ADRIAN DRAGOMIR BUCURESTI In domeniul constructiilor
80 Raluca Diodiu Bucuresti INCD ECOIND (Institutul National de Cercetare -Dezvoltare pentru Ecologie Industriala)
81 Teodor Tobolcea Bucuresti Universitatea Bucuresti
82 Alexandra Coman Bucuresti
83 Elvira Stoicheci Bucuresti Compania Romprest Service SA
84 Pirvu Corina Roata de Jos St Lukas Clinic
85 Alexandru-Maximilian Ghetu Rm.Valcea Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Geologie si Geofizica
86 Cosmin Parlog Bucuresti Universitatea Ecologica din Bucuresti
87 Madalin Dudu Garvan Directia Silvica Constanta, Ocolul Silvic Baneasa
88 Catalin Constantin Neagu Tulcea UTCB-FCFDP-Maste IIT
89 Diana Vlad Bucuresti
90 OTILIA MINA CISMAS ARAD USAMVBT
91 Giovanina - Iuliana Lupu Bucuresti Universitatea Politehnica din Bucuresti
92 Giovanina - Iuliana LUPU Bucuresti Universitatea Politehnica din Bucuresti
93 Anglica Geanta Bucure??ti Carrefour Romania
94 Cristina Popa Sector 1 Musliu&Asociatii SPARL
95 Mircea Andrei Ungureanu Bucure??ti Musliu & Asocia??ii S.P.A.R.L.
96 Mircea Andrei Ungureanu Bucure??ti Musliu & Asocia??ii S.P.A.R.L.
97 Stelian Valentin Stanescu Bucuresti Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor
98 ANGHEL GEORGIANA Bucuresti Compania Romprest Service
99 M?D?LIN VALENTIN NEAGU L?ceni GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL
100 Vlad V?lu pitesti Biolog spitalul jude??ean Pite??ti - serviciul de anatomie patologica
101 test test dsdsadsa dsadsa
102 Alexandra-Maria Boc CRI??CIOR Universitatea de ??tiin??ele Vie??ii "Regele Mihai I" din Timi??oara
103 Antonel Colta Luizi-Calugara Vasile alexandri
104 Izabela Albu Bac?u Universitatea Vasile Alecsandri
105 Ana-Maria Braileanu Buftea Oscar Downstream
106 Adr adada timis ssa
107 Eduard-Nicolae Dumitru Bac?u Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bac?u
108 BARBULESCU ANDREI EDUARD Ploiesti ASISECO SERV
109 Alexandru Mirea ??tefanescu Craiova Facultatea de Horticultura
110 Andra Darina Zidaru Craiova Universitatea din Craiova - Facultatea de Horticultura