Asociatia Romana de Mediu
SECTIUNEA TINERI

Centru regional Transilvania

Conducere
Membri
1 RAUL VLAD BLAGA Cluj-Napoca facultatea de stiinta mediului UBB
2 Ramona Grad Baia Mare Electronica PMA - muncitor necalificat
3 Ioana Cret Baia Mare Facultatea de Stiinta Mediului, Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca
4 Cezara Petrut Cluj-Napoca Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca, Facultatea de Stiinta Mediului
5 Ionut Achim Cluj Napoca Universitatea Babes Bolyai Cluj Napoca, Facultatea de Stiinta si Ingineria mediului
6 Roxana-Elena Petrut Cluj-Napoca Facultatea de Stiinta Mediului
7 Silvia Maghear Cluj-Napoca USAMV Cluj-Napoca
8 Claudia-Maria Lucescu Putna UBB Cluj-Facultatea de stiinta si ingineria mediului
9 Horatiu Stefanie Cluj-Napoca Facultatea de Stiinta Mediului, UBB Cluj
10 Roxana-Alexandra Petraș Baia Mare Universitatea de Nord Baia Mare
11 Monica Reznic Cluj Napoca Facultatea de Stiinta Mediului
12 Alexandra Grigore Calimanesti -
13 OLIMPIU DRAGOS CHINTA BAIA MARE UNBM
14 Maria Lucia Bizo Cluj-Napoca Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului, UBB
15 Niculina Alexandra Grigore Calimanesti Promoter
16 Bogdan Petru Pintican Cluj-Napoca Facultatea de Stiinta Mediului
17 Nicolae Cristian Nandra Simeria Facultatea de Stiinta Mediului, UBB,Cluj-Napoca
18 Denisa Timea Chindea baia mare Universitatea de Nord, Baia Mare
19 SIMONA MARIANA NISTE CLUJ-NAPOCA UNIVERSITATEA TEHNICA CLUJ-NAPOCA
20 Buga Floarea Cluj Napoca
21 Bogdan Ciorutza Baia Mare Universitatea Tehnica Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord Baia Mare
22 Orsolya Becsek Sfantu Gheorghe Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
23 anamaria-liana poara avrig
24 Andreea Maria Cuciureanu Cluj Napoca
25 Dan Andrei Gorga Calarasi Turda
26 Cristian Tripon Oradea
27 M─?d─?lina-Flavia Ioni??─? Vulcan Universitatea din Petro??ani
28 Alexandru Vasile Ardelean Satu Mare S.C. ZET PROIECT S.R.L.
29 Teodora Adriana Olteanu Medias
30 Maria Patrunjel Lunca-Marcuslui
31 Anitas Anitas Alida-Cristina satu mare S.C Apaserv Satu Mare S.A
32 Andrea Claudia Mihut Tilecus Sc Daveval Srl
33 Ramona Sabau Baia Mare AZOMURES SA
34 Patricia Angelescu Moieciu de Jos Universitatea Transilvania BV, Facultatea Design de Produs si Mediu
35 Ursuleanu Tatiana Cluj napoca
36 Tatiana Ursuleanu Cluj Napoca
37 Maria-Alexandra Patrunjel Brasov CRH Hoghiz
38 Laura-Andreea Suciu Campia Turzii S.C. ONCOS PROD S.R.L.
39 Alexandra Iulia Cozma Cluj-Napoca Student-Doctorand Universitatea Babes-Bolyai
40 Alexandra-Ioana Craciun Turda Universitatea Babes-Bolyai
41 Breb Mariana Georgiana Oradea
42 Ramona Ardelean Sibiu SC ASRO SERV SRL
43 Marian Frincu Benic Universitatea Babes-Bolyai din Cluj Napoca
44 Alexandru-Maximilian Ghetu Rm.Valcea Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Geologie si Geofizica
45 Anamaria Muntean-Sarlea Covasna
46 DAMIAN Ioan-Viorel Sibiu DAMIAN IOAN VIOREL PFA
47 Iolanda-Veronica Ganea Cluj-Napoca Scoala Doctorala de Stiinta Mediului, Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
48 Marius-Alexandru LOSTUN TARGU MURES KASTAMONU ROMANIA
49 Alina Iancu Sebe?? SC TOTAL TOPO PROIECT SRL
50 Norbert-Istv??n Szab?? Carastelec
51 Alexandru Mihai Tudor Brad UNIVERSITATEA DE STINTELE VIETI "REGELE MIHAI I " DIN TIMISOARA
52 Alexandra Iulia Cozma Colcer Cluj-Napoca UBB
53 Antonia Daniela Burbulea Piatra-Fantanele
54 Beatrice Balla Gherla Facultate de ingineria mediului si a materialelor
55 Antonio-George Sancira Cluj-Napoca SC EUROTEST SRL
56 Beatrice Balla Gherla Facultate de ingineria mediului si a materialelor
57 Cristiana-Alina David Sat.Santimbru (Com.Santimbru) Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
58 Darie Ioan Latcu Cluj Napoca
59 Dalia Madalina Szanto Tarnaveni Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
60 Emanuel Chis Cluj Napoca Universitatea Tehnica
61 Cristiana-Alina David Sat Santimbru (Com.Santimbru ) Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
62 Maria-Melania Bulz Romuli UTCN
63 Paula-Larisa Sigart─?u Negrile??ti
64 Maria-Melania Bulz Romuli UTCN
65 Melinda Bortho Ocna Mure?? Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
66 Dalia Madalina Szanto Tarnaveni Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
67 Irina Simion Chinteni Facultatea de ingineria materialelor ??i a mediului
68 Maria-Cornelia Baba Dej Universitatea Tehnic─? din Cluj-Napoca
69 Bianca Anamaria Torje Boc??a Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
70 Hermina Molnar Blaj Universitatea Tehnica Cluj-Napoca
71 Miruna Roca Cluj Napoca Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
72 Irina Simion Chinteni Universitatea Tehnic─? din Cluj Napoca
73 Alexandru-Gabriel Vaman Cluj-Napoca Universitatea Tehnica Cluj-Napoca
74 Alexandru-Gabriel Vaman Cluj-Napoca Universitatea Tehnica Cluj-Napoca
75 Denisa-Claudia Vlad Bor??a Universitatea Tehnica din Cluj Napoca
76 Crina-Alina Drob Cluj-Napoca
77 Arnold-Adrien Kelemen Cluj-Napoca
78 Vlad-Stefan Cadar Cluj-Napoca MABECO SRL
79 Elena Marica Alba Iulia