Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Muntenia

Conducere
Presedinte
prof. univ. dr. ing. Ioan BICA

Vicepresedinte
dna Patricia MOCANU

Secretar
dna. Alina VLAD

Membrii:
dl Mihai DINE
dna Andreea CAZACIOC
dl. Stefan DUDUMAN
Membri
1 Abalaru Andreea Cristina Stratos Management SRL Gostinu
2 ABDULAMIT, Altan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti / Ministerul Mediului Bucuresti
3 Adina Nicu BIOPROJECT WASTE SOLUTIONS BWS SRL Bucuresti
4 Adrian Arvunescu AJS Arges Pitesti
5 ADRIANA RAGALIE NEW ENVIRO MANAGEMENT SRL CONSTANTA
6 ALEXANDRA ȚIGĂNILĂ GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL BUCUREȘTI
7 Alexandru Balint ENVIROLAND SRL Bucuresti
8 Anca Burghelea KVB Consulting&Engineering Bucuresti
9 Andreea Popescu Stratos Management SRL Bucuresti
10 Anei Florentina Daniela Iasi
11 Anghel-Person Eugen RADET Bucuresti Sinesti, jud Ialomita
12 Anghel-Person Ileana CJ Ilfov Bucuresti
13 Anghelus Iulian Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
14 ARSENE SIMONA-STANICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA-ELABORATOR DOCUMENTATII DE MEDIU BUZAU
15 AURELIAN RADULESCU ROCK STAR SERVICE SRL TARGOVISTE
16 Babis Claudiu Universitatea Politehnica din Bucuresti Comuna Berceni, Judet Ilfov
17 BADEA Gabriela PFA Tulcea
18 BADEA GHEORGHE SC ECO GREEN CONSULTING SRL Tulcea
19 BAGAIANU Gabriela Mirela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
20 Balaceanu Cristina Mihaela INCDPM Bucuresti
21 Balas Laura ROMSTAL IMEX S.R.L. Bucuresti
22 Balasoiu - Starpitu Anca Lucia Bucuresti Bucuresti
23 BANU FLORINA STEFANIA SC ALMA WATER PROIECT SRL Buzau
24 BARBU Sulfina Camera Deputatilor Bucuresti
25 Barbulescu, Andronela S.C. CONPET S.A.PLOIESTI Ploiesti
26 BSCEANU Elena Camelia PFA Bucuresti
27 BERCANU Maria APM GORJ Tg-Jiu
28 BICA Ioan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
29 Blidaru Carmen SC DUCTIL STEEL SA Buzau
30 BOBEI VASILE Complexul Energetic Oltenia S.A. Targu Jiu
31 BODESCU FLORIAN MULTIDIMENSION SRL BUCURESTI
32 Bordei Cristina Ramboll South East Europe Romania SRL Bucuresti
33 Bostina Adina Buzau
34 Botos Loredana-Sanda Metroul SA Bucuresti
35 Bradu Cristina ANPM Bucuresti
36 Brinzea Dragos Eugen SC AMBITUM CEVRE CONSULT SRL Buzau
37 Bumbac Costel INCD-ECOIND Bucuresti
38 Butufei Mihaela ANANP - Serviciul Teritorial Dâmbovița Târgoviște
39 Buturuga Andreea S.C. AUDITECO GES S.R.L. Popesti Leordeni
40 CAȚĂ CORINA MARIA ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
41 Calatoiu, Zoita PFA Calatoiu Zoita Constanta
42 Calin Andra S.C. AGROFOOD CONSULTING S.R.L. Bucuresti
43 Caplescu Victor Ada ENviro Asist SRL Bucuresti
44 Catalin Frusescu IKEN Construct Management SRL Popesti Leordeni
45 CATI ALBU ATIC ECO PROJECT BUCOV
46 Catrinoiu Doina pensionar Ploiesti
47 CAZACIOC Andreea Consus Romania Bucuresti
48 Cernea Manoiu Otilia Mirela Primaria Videle Videle
49 Cetean Valentina-Maria Terra Time srl Bucuresti, Sector 6
50 CHIRILA GABRIELA S.C. ECOSAFE CONSULTING S.R.L. Ploiesti
51 Cioceanu Marian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
52 CIOREI DAMIAN SC ICSITPML SA CRAIOVA Str. Unirii, nr. 147, Craiova, jud. Dolj., loc. Craiova ,
53 CIUGUDEAN Toma RM CONECT SRL Mogosoaia
54 CLAUDIA TOMESCU INSTITUTUL DE STUDII SI PROIECTARI ENERGETICE SA Bucuresti
55 Coltoiu Georgeta Spitalul Clinic Coltea Bucuresti
56 Constanta Negoita Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industriala - ECOIND Bucuresti
57 Constantin Mihai-Valentin SC Auditeco GES SRL Bucuresti
58 Cristian Vilcu SC EXPERT PROIECT 2002 Bucuresti
59 Cristina Gligor PFA Bucuresti
60 Cugut Artur CUGUT ARTUR PFA Constanta
61 CUZELI ION ADI ECOMANAGEMENT SALUBRIS CALARASI
62 ȘTEFĂNESCU MIHAELA ADRIANA SC BAICONS IMPEX SRL BUCUREȘTI
63 Daniel Manole SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni, jud. Prahova
64 David Nicoleta David Nicoleta EcoManagement PFA Ploiesti
65 de Lange, Paul Helden
66 Degeratu Iulia Ministerul Mediului si Padurilor Bucuresti
67 Diaconu Gheorghita KPMG Advisory SRL Bucuresti
68 Dicu Constantin-Catalin S.C. PROSILVA GEOTOP S.R.L. Pitesti
69 Diditel Dan-Adrian MAXAM Romania Bucuresti
70 Dimache Alexandru-Nicolae Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti - Sector 3
71 DIN ANA DIN ANA PFA/ BIO-MEDICA INTERNATIONAL SRL BUCURESTI
72 dine mihai remus rm conect srl mogosoaia
73 Dinu Adrian Eugen Primaria Sihlea Ramnicu Sarat
74 Done Georgiana S.C. BAICONS IMPEX S.R.L. Bucuresti
75 Dorin Nitu SC Drumuri si Poduri SA Calarasi Slobozia
76 DORNEAN Radu ECEROM Grup Bucuresti
77 Dragomir Ana Maria CEPROCIM SA Bucuresti
78 DUDUMAN Stefan-Gabriel Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
79 Duminica Ionut Scoala Gimnaziala Nr 1 Chitila Chitila
80 DUMITRESCU Andreea Madalina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
81 ELENA VLAD IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
82 Elena Vlad INOVECO SRL VOLUNTARI
83 ENACHE IOAN EXPERT Lucrari Mediu (BM,RIM,RM) TARGOVISTE
84 ENE GEORGIANA STRATOS MANAGEMENT BUCURESTI
85 Ene Madalina Romair Consulting Bucuresti
86 EPURESCU DELIA ADINA La domiciliu Comuna Bengesti-Ciocadia, sat Bengesti, strada Dumbrava, nr.12, jud. Gorj
87 FEODOROV VALENTIN SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
88 Filimon Laura Blizzard Design Bucuresti
89 FLOREA GABRIAN PFA Bucuresti
90 Florina Mirescu Artelia Romania srl Bucuresti
91 FRATILA ION Sediu Piata Victoriei Bucuresti
92 Fulger Lucian Monsanto Europe SA/NV Turceni
93 Gabriela Stanciu BLUMENFIELD SRL CONSTANTA
94 GATU VALERIA NICOLETA Transproiect 2001 S.A Bucuresti
95 Geamana Iuliana Adriana SC CONSILIER CONSTRUCT SRL MEMBER OF POYRY GROUP Bucuresti
96 GEORGETA STELA CAPRĂ ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
97 Gheorghias Raluca Marina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
98 GHERHES Ioan Baia Mare
99 Ghetu Alexandru-Maximilian Institutul de Studii si Proiectari Cai Ferate Rm.Valcea
100 Ghiauru Laurentiu Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita Slobozia, judet Ialomita
101 Grecu Aurelia TUV Austria Romania Bucuresti
102 Grecu Ioana SC DEKONTA SRL sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi
103 GRIGORE Dumitru-Florian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
104 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
105 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
106 GRUIANU GEORGIANA SC CONSITRANS SRL Bucuresti
107 HARANACIU DANIELA Bucuresti
108 Horaicu Corneliu Universitatea"Al.I.Cuza" Iasi
109 Iancu Iulian Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
110 IANUS Liviu CCAT Bucuresti
111 Ianu Rodica - Elena Agenia Naional pentru Protecia Mediului Bucureti
112 Ioja Cristian Universitatea din Bucuresti Bucuresti
113 Ion Magdalena Emerica Sc OVO DESIGN SRL Bucuresti
114 IONESCU ANDREEA SC ECO CONSULTING SRL CORBEANCA
115 IONESCU Constantin Cicerone SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
116 Ionescu Marcel Ion Liviu S.C. Eco Consulting SRL Corbeanca, judetul Ilfov
117 Ionescu Silvian Mogosoaia
118 IONESCU-HOMORICEANU Serban S.C. LABORATOARELE TONNIE S.r.l. Ploiesti
119 Ioni Irina-Liliana ARPM Bacu Bacu
120 Ionut Duminica SC ABD NET PRODUCTION SRL Chitila, Ilfov
121 iordachescu marius dan ioan Petrocraft tehnologies Ploiesti
122 Iosif Mihai S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
123 Irimescu Sabina ANPM Bucuresti
124 ISPAS Mariana Mihaela TAHAL Sinaia
125 Istrate Petre SC EXPUR SA SLOBOZIA
126 Iulia Damian Administratia Nationala "Apele Romane" Bacau
127 Iulian POSTOLACHE IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
128 IULIANA CRISTINA GRIGORESCU Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
129 Jianu Loreley-Dana Univ. "Ovidius" Constanta Constanta
130 Kim Lidia INCD-ECOIND Bucharest
131 Kovacs Marius Emilian INSTITUTUL NAIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIER I PROTECIE ANTIEXPLOZIV - INSEMEX PETROANI Petrosani
132 Krancevik Valentin Let's Do It, Romania! Bucuresti
133 LASZLO Cecilia-Eva Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
134 Ligia Milea CP MED LABORATORY S.R.L. Bucuresti
135 Lisnic Razvan CEPROCIM SA Bucuresti
136 Lorincz Florentina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
137 Lucian NICOLAE GEOSTUD SRL Bucuresti
138 Lungu Mădălina S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
139 LUPU GABRIELA SC WELDING EXPERT SRL Buzău
140 Madalina Toma SC TDP PARTNERS SRL Bucuresti
141 MANESCU MIRCEA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare Baia Mare
142 MANESCU SANDA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare
143 Maniți Virgil ELHAZ CONSULT SRL TÂRGOVIȘTE
144 Manu Minodora Institutul de Biologie Bucuresti, Academia Romana Cimpina
145 MARACINEANU GELU AGAFIEL Bucuresti
146 Marin Ciungu S.C. APOMAR CONSULTING 2005 SRL Pitesti
147 MARINACHE AUREL HEXON ENGINEERING SRL CAMPINA
148 Marius Nistorescu EPC Consultanta de mediu SRL Bucuresti
149 MARUNTU, Cristina Bucuresti
150 Matei Stelian Guvernul Romaniei - Departamentul pentru dezvoltare durabila Dobroești - Ilfov
151 MICHNEA Angela Mariana Agentia pentru Protectia Mediului Maramures-pana in 2015 Baia Mare
152 MICU DRAGOS Administratia Bazinala de Apa Dobrogea - Litoral Constanta
153 Micu Elena APM Tulcea Tulcea
154 Micu Iuliana Conpet S.A. I.L.Caragiale
155 MIHAILOVICI Jorj Madalin S.C. Veolia Apa Servicii / Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica - Catedra de Constructii Hidrotehnice Bucuresti
156 Mihalcea Raluca Oana Bucuresti
157 Mocanu Laurentiu ECOGEOMEDIA Consulting S.R.L. Bucuresti
158 MOCANU Patricia Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
159 Modrogan Cristina Universitatea Politehnica din Bucuresti Bucharest
160 Moiș-Stoica Petru Primăria Sighetu-Marmației Sighetu Marmației
161 Moroianu Valentina Luminita cotidianul ZIUA Bucuresti
162 MURASAN IULIANA S.C. Ecosafe Consulting S.R.L. Ploiesti
163 Negoita Daniela Rockwool Romania Ploiesti
164 Neniu Cosmin Marian S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
165 Nica Adrian SGA Calarasi Calarasi
166 Nicolae Raluca Ioana SC GEOSTUD SRL Bucuresti
167 Niculcea Mariana APM Teleorman Rosiorii de Vede
168 Nita Mihai Razvan Universitatea din Bucuresti Bucuresti
169 Oaca Ionica Cummins Generator Technologies Romania Caracal
170 Oana Buhan-Ionescu SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
171 Oancea Marilena SC ADIMAR ECO MEDIU SRL Valea Rimnicului ,jud Buzau
172 OLARU VIRGIL S.C. IPA S.A Bucuresti
173 Onete, Marilena Institutul de Biologie București București
174 Oprea Veronica Marieta OMV Petrom Craiova
175 Oprescu Daiana Madalina Constanta
176 Pascu Andreia CEPROCIM SA București
177 Peres Cosmina Octavia Trustul de Cladiri Metropolitane Bucuresti S.A. Bucuresti
178 Pință Alexandru PF Expert Mediu Pinta Alexandru Bucuresti
179 PINTILIE Mihai ANPM - Agentia Nationala pentru Protectia mediului Bucuresti
180 Pintilie Vasile Asociatia Vranceaqua Focsani
181 Popa Dana Catalina Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
182 POPA Irina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucureti
183 POPESCU Delia Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
184 popescu mihaela ofelia rodica protectia mediului consulting srl craiova
185 Popescu Mircea SC ENVISTRUCT CONSULT SRL bucuresti
186 Postelnicescu Marius Dorel SC.FEBOS SRL Pitesti
187 POSTOLACHE IULIAN S.C. MEDLEX ECO CONSULT S.R.L. CONSTANTA
188 Purcoi Daniela Bucuresti
189 radu daniela DANIAS SRL GALATI
190 radu daniela DANIAS SRL GALATI
191 RAGALIE ADRIANA RAGALIE ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA CONSTANTA
192 Rautu, Tudor-Andrei Euro-Business Development srl Otopeni (IF)
193 Relu Adam Administratia Romana "Apele Romane" Moinesti
194 ROADEVIN NICOLETA Agentia pentru Protectia Mediului Braila BRAILA
195 Robu Andreea - Nicoleta S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
196 ROJANSCHI Vladimir Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
197 ROLEA MARIA SIMINA STRATOS MANAGEMENT Campulung
198 Romaniuc Corina - Georgiana CEPROHART S.A. Brăila Brăila
199 Romila Andrei ADI Ecomanagement Salubris Calarasi
200 Rotaru Maricica GLOBAL INNOVATION SOLUTION Judetul Vrancea
201 Roxana Gheorghe F&R WORLDWIDE SRL BUCURESTI
202 Roxana Ion GREEN PLAST SOLUTIONS SRL Glina, Judetul Ilfov
203 Rusescu Ana-Maria Sc Impuls Medlex 2000 SRL Constanta
204 SANDA MANESCU ECOTERRA ING SRL Baia Mare
205 Sandu Elena-Anisoara Stratos Management SRL Bucuresti
206 SAVA DACIANA Universitatea Ovidius Constanta CONSTANTA
207 SERBAN I GHEORGHE Agentia pentr Protectia Mediului Alexandria
208 Serban Rodica AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
209 Serban-Voinea Florentina Raluca RALUCA SERBAN ENVIRONMENTAL CONSULTANCY SRL BUCURESTI
210 Sicoe Corneliu SC GALLINA SRL Bucuresti
211 Siminiceanu Gabriel Nicolae APM Covasna Covasna
212 Simona, Anghel STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti, Sector 3
213 OAV Ciprian-Ctlin Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
214 Staicu Oana Teodora Ecogreen Construct SRL Sector 3,Bucuresti
215 Stan Anca Cristina E & A CONSULTANT SRL Bucuresti
216 STAN Razvan Bucuresti
217 STNCIULESCU Mariana Olimpia Universitatea Ecologica Bucuresti Bucuresti
218 STATE IRINA GISAR CONSULTING SRL BUCURESTI
219 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental S.R.L. Bucuresti
220 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
221 STELEA CODRUTA MIHAELA APM VALCEA RM VALCEA
222 Stelian Stanescu S.C. Mundus Viridis S.R.L. Bucuresti
223 Stoica Lavinia SC CONSUS ROMANIA SA bucuresti
224 TEVI Anca Institutul National de Administratie Bucuresti
225 TEVI Giuliano Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului Bucuresti
226 Tiplic Alin KPMG Romania Targoviste
227 Tofan, Lucica Universitatea Ovidius Constanta Constanta
228 TOMESCU Claudia Eudora SC ISPE Proiectare si Consultanta SC Bucuresti
229 Trofim Corina TROFIM CORINA PFA Tulcea
230 TUDOR Nicolae Florin Consilier Construct Bucuresti
231 UDROIU Manuela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
232 VAIA EMANUEL Nu Bucuresti
233 Valentin Dragomir Cabinet Expert de Mediu - www.managerdemediu.ro Bucuresti
234 Vardianu Adrian Baicons Impex SRL Bucuresti
235 Varga Lucia Ana Consiliu Judetean Ilfov Oradea
236 Victor Vladescu ECO GEODRUM SRL Bucuresti
237 VIDA CARMEN SILVIA SC VIDA TM SRL Satu Mare
238 VIGHECI FLORINA MONICA ECO SIMPLEX NOVA SRL Bucuresti
239 VINCERIUC MIOARA AGFR AFUMATI/ILFOV
240 VIRSTA Ana Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
241 Vlad Elena INOVECO SRL Bucuresti
242 VOINEA GEORGIANA GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL BUCURESTI
243 Voinea Monica Artelia Roamania SRL Bucuresti
244 Vraciu Sevastita ENVIRO PROTECT Bucuresti
245 Vulpe Lavinia AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
246 Zaharcu Elena TECHE CONSTRUCT SOLUTIONS SRL BUCURESTI
247 Zamfirescu Luminita SC Rompetrol Rafinare SA CONSTANTA
248 Zazu Mariana SUBSEA RESEARCH Bucuresti


Plan Activitate