Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Muntenia - Membri

1 Abalaru Andreea Cristina Stratos Management SRL Gostinu
2 ABDULAMIT, Altan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti / Ministerul Mediului Bucuresti
3 Adina Nicu BIOPROJECT WASTE SOLUTIONS BWS SRL Bucuresti
4 Adrian Arvunescu AJS Arges Pitesti
5 ADRIANA RAGALIE NEW ENVIRO MANAGEMENT SRL CONSTANTA
6 ALEXANDRA ȚIGĂNILĂ GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL BUCUREȘTI
7 Alexandru Balint ENVIROLAND SRL Bucuresti
8 Anca Burghelea KVB Consulting&Engineering Bucuresti
9 Andreea Popescu Stratos Management SRL Bucuresti
10 Anei Florentina Daniela Iasi
11 Anghel-Person Eugen RADET Bucuresti Sinesti, jud Ialomita
12 Anghel-Person Ileana CJ Ilfov Bucuresti
13 Anghelus Iulian Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
14 ARSENE SIMONA-STANICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA-ELABORATOR DOCUMENTATII DE MEDIU BUZAU
15 AURELIAN RADULESCU ROCK STAR SERVICE SRL TARGOVISTE
16 Babis Claudiu Universitatea Politehnica din Bucuresti Comuna Berceni, Judet Ilfov
17 BADEA Gabriela PFA Tulcea
18 BADEA GHEORGHE SC ECO GREEN CONSULTING SRL Tulcea
19 BAGAIANU Gabriela Mirela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
20 Balaceanu Cristina Mihaela INCDPM Bucuresti
21 Balas Laura ROMSTAL IMEX S.R.L. Bucuresti
22 Balasoiu - Starpitu Anca Lucia Bucuresti Bucuresti
23 BANU FLORINA STEFANIA SC ALMA WATER PROIECT SRL Buzau
24 BARBU Sulfina Camera Deputatilor Bucuresti
25 Barbulescu, Andronela S.C. CONPET S.A.PLOIESTI Ploiesti
26 BSCEANU Elena Camelia PFA Bucuresti
27 BERCANU Maria APM GORJ Tg-Jiu
28 BICA Ioan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
29 Blidaru Carmen SC DUCTIL STEEL SA Buzau
30 BOBEI VASILE Complexul Energetic Oltenia S.A. Targu Jiu
31 BODESCU FLORIAN MULTIDIMENSION SRL BUCURESTI
32 Bordei Cristina Ramboll South East Europe Romania SRL Bucuresti
33 Bostina Adina Buzau
34 Botos Loredana-Sanda Metroul SA Bucuresti
35 Bradu Cristina ANPM Bucuresti
36 Brinzea Dragos Eugen SC AMBITUM CEVRE CONSULT SRL Buzau
37 Bujor Marius Universitatea din București Otopeni
38 Bumbac Costel INCD-ECOIND Bucuresti
39 Butufei Mihaela ANANP - Serviciul Teritorial Dâmbovița Târgoviște
40 Buturuga Andreea S.C. AUDITECO GES S.R.L. Popesti Leordeni
41 CAȚĂ CORINA MARIA ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
42 Calatoiu, Zoita PFA Calatoiu Zoita Constanta
43 Calin Andra S.C. AGROFOOD CONSULTING S.R.L. Bucuresti
44 Caplescu Victor Ada ENviro Asist SRL Bucuresti
45 Catalin Frusescu IKEN Construct Management SRL Popesti Leordeni
46 CATI ALBU ATIC ECO PROJECT BUCOV
47 Catrinoiu Doina pensionar Ploiesti
48 CAZACIOC Andreea Consus Romania Bucuresti
49 Cernea Manoiu Otilia Mirela Primaria Videle Videle
50 Cetean Valentina-Maria Terra Time srl Bucuresti, Sector 6
51 CHIRILA GABRIELA S.C. ECOSAFE CONSULTING S.R.L. Ploiesti
52 Cioceanu Marian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
53 CIOREI DAMIAN SC ICSITPML SA CRAIOVA Str. Unirii, nr. 147, Craiova, jud. Dolj., loc. Craiova ,
54 CIUGUDEAN Toma RM CONECT SRL Mogosoaia
55 CLAUDIA TOMESCU INSTITUTUL DE STUDII SI PROIECTARI ENERGETICE SA Bucuresti
56 Coltoiu Georgeta Spitalul Clinic Coltea Bucuresti
57 Constanta Negoita Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industriala - ECOIND Bucuresti
58 Constantin Mihai-Valentin SC Auditeco GES SRL Bucuresti
59 Cristian Vilcu SC EXPERT PROIECT 2002 Bucuresti
60 Cristina Gligor PFA Bucuresti
61 Cugut Artur CUGUT ARTUR PFA Constanta
62 CUZELI ION ADI ECOMANAGEMENT SALUBRIS CALARASI
63 ȘTEFĂNESCU MIHAELA ADRIANA SC BAICONS IMPEX SRL BUCUREȘTI
64 Daniel Manole SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni, jud. Prahova
65 David Nicoleta David Nicoleta EcoManagement PFA Ploiesti
66 de Lange, Paul Helden
67 Degeratu Iulia Ministerul Mediului si Padurilor Bucuresti
68 Diaconu Gheorghita KPMG Advisory SRL Bucuresti
69 Dicu Constantin-Catalin S.C. PROSILVA GEOTOP S.R.L. Pitesti
70 Diditel Dan-Adrian MAXAM Romania Bucuresti
71 Dimache Alexandru-Nicolae Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti - Sector 3
72 DIN ANA DIN ANA PFA/ BIO-MEDICA INTERNATIONAL SRL BUCURESTI
73 dine mihai remus rm conect srl mogosoaia
74 Dinu Adrian Eugen Primaria Sihlea Ramnicu Sarat
75 Done Georgiana S.C. BAICONS IMPEX S.R.L. Bucuresti
76 Dorin Nitu SC Drumuri si Poduri SA Calarasi Slobozia
77 DORNEAN Radu ECEROM Grup Bucuresti
78 Dragomir Ana Maria CEPROCIM SA Bucuresti
79 DUDUMAN Stefan-Gabriel Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
80 Duminica Ionut Scoala Gimnaziala Nr 1 Chitila Chitila
81 DUMITRESCU Andreea Madalina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
82 ELENA VLAD IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
83 Elena Vlad INOVECO SRL VOLUNTARI
84 ENACHE IOAN EXPERT Lucrari Mediu (BM,RIM,RM) TARGOVISTE
85 ENE GEORGIANA STRATOS MANAGEMENT BUCURESTI
86 Ene Madalina Romair Consulting Bucuresti
87 EPURESCU DELIA ADINA La domiciliu Comuna Bengesti-Ciocadia, sat Bengesti, strada Dumbrava, nr.12, jud. Gorj
88 FEODOROV VALENTIN SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
89 Filimon Laura Blizzard Design Bucuresti
90 FLOREA GABRIAN PFA Bucuresti
91 Florina Mirescu Artelia Romania srl Bucuresti
92 FRATILA ION Sediu Piata Victoriei Bucuresti
93 Fulger Lucian Monsanto Europe SA/NV Turceni
94 Gabriela Stanciu BLUMENFIELD SRL CONSTANTA
95 GATU VALERIA NICOLETA Transproiect 2001 S.A Bucuresti
96 Geamana Iuliana Adriana SC CONSILIER CONSTRUCT SRL MEMBER OF POYRY GROUP Bucuresti
97 GEORGETA STELA CAPRĂ ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
98 Gheorghias Raluca Marina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
99 GHERHES Ioan Baia Mare
100 Ghetu Alexandru-Maximilian Institutul de Studii si Proiectari Cai Ferate Rm.Valcea
101 Ghiauru Laurentiu Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita Slobozia, judet Ialomita
102 Grecu Aurelia TUV Austria Romania Bucuresti
103 Grecu Ioana SC DEKONTA SRL sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi
104 GRIGORE Dumitru-Florian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
105 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
106 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
107 GRUIANU GEORGIANA SC CONSITRANS SRL Bucuresti
108 HARANACIU DANIELA Bucuresti
109 Horaicu Corneliu Universitatea"Al.I.Cuza" Iasi
110 Iancu Iulian Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
111 IANUS Liviu CCAT Bucuresti
112 Ianu Rodica - Elena Agenia Naional pentru Protecia Mediului Bucureti
113 Ioja Cristian Universitatea din Bucuresti Bucuresti
114 Ion Magdalena Emerica Sc OVO DESIGN SRL Bucuresti
115 IONESCU ANDREEA SC ECO CONSULTING SRL CORBEANCA
116 IONESCU Constantin Cicerone SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
117 Ionescu Marcel Ion Liviu S.C. Eco Consulting SRL Corbeanca, judetul Ilfov
118 Ionescu Silvian Mogosoaia
119 IONESCU-HOMORICEANU Serban S.C. LABORATOARELE TONNIE S.r.l. Ploiesti
120 Ioni Irina-Liliana ARPM Bacu Bacu
121 Ionut Duminica SC ABD NET PRODUCTION SRL Chitila, Ilfov
122 iordachescu marius dan ioan Petrocraft tehnologies Ploiesti
123 Iosif Mihai S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
124 Irimescu Sabina ANPM Bucuresti
125 ISPAS Mariana Mihaela TAHAL Sinaia
126 Istrate Petre SC EXPUR SA SLOBOZIA
127 Iulia Damian Administratia Nationala "Apele Romane" Bacau
128 Iulian POSTOLACHE IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
129 IULIANA CRISTINA GRIGORESCU Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
130 Jianu Loreley-Dana Univ. "Ovidius" Constanta Constanta
131 Jiman Oana Anamaria Gherla
132 Kim Lidia INCD-ECOIND Bucharest
133 Kovacs Marius Emilian INSTITUTUL NAIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIER I PROTECIE ANTIEXPLOZIV - INSEMEX PETROANI Petrosani
134 Krancevik Valentin Let's Do It, Romania! Bucuresti
135 LASZLO Cecilia-Eva Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
136 Ligia Milea CP MED LABORATORY S.R.L. Bucuresti
137 Lisnic Razvan CEPROCIM SA Bucuresti
138 Lorincz Florentina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
139 Lucian NICOLAE GEOSTUD SRL Bucuresti
140 Lungu Mădălina S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
141 LUPU GABRIELA SC WELDING EXPERT SRL Buzău
142 Madalina Toma SC TDP PARTNERS SRL Bucuresti
143 MANESCU MIRCEA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare Baia Mare
144 MANESCU SANDA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare
145 Maniți Virgil ELHAZ CONSULT SRL TÂRGOVIȘTE
146 Manu Minodora Institutul de Biologie Bucuresti, Academia Romana Cimpina
147 MARACINEANU GELU AGAFIEL Bucuresti
148 Marin Ciungu S.C. APOMAR CONSULTING 2005 SRL Pitesti
149 MARINACHE AUREL HEXON ENGINEERING SRL CAMPINA
150 Marius Nistorescu EPC Consultanta de mediu SRL Bucuresti
151 MARUNTU, Cristina Bucuresti
152 Matei Stelian Guvernul Romaniei - Departamentul pentru dezvoltare durabila Dobroești - Ilfov
153 MICHNEA Angela Mariana Agentia pentru Protectia Mediului Maramures-pana in 2015 Baia Mare
154 MICU DRAGOS Administratia Bazinala de Apa Dobrogea - Litoral Constanta
155 Micu Elena APM Tulcea Tulcea
156 Micu Iuliana Conpet S.A. I.L.Caragiale
157 MIHAILOVICI Jorj Madalin S.C. Veolia Apa Servicii / Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica - Catedra de Constructii Hidrotehnice Bucuresti
158 Mihalcea Raluca Oana Bucuresti
159 Mocanu Laurentiu ECOGEOMEDIA Consulting S.R.L. Bucuresti
160 MOCANU Patricia Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
161 Modrogan Cristina Universitatea Politehnica din Bucuresti Bucharest
162 Moiș-Stoica Petru Primăria Sighetu-Marmației Sighetu Marmației
163 Moroianu Valentina Luminita cotidianul ZIUA Bucuresti
164 MURASAN IULIANA S.C. Ecosafe Consulting S.R.L. Ploiesti
165 Negoita Daniela Rockwool Romania Ploiesti
166 Neniu Cosmin Marian S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
167 Nica Adrian SGA Calarasi Calarasi
168 Nicolae Raluca Ioana SC GEOSTUD SRL Bucuresti
169 Niculcea Mariana APM Teleorman Rosiorii de Vede
170 Nita Mihai Razvan Universitatea din Bucuresti Bucuresti
171 Oaca Ionica Cummins Generator Technologies Romania Caracal
172 Oana Buhan-Ionescu SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
173 Oancea Marilena SC ADIMAR ECO MEDIU SRL Valea Rimnicului ,jud Buzau
174 OLARU VIRGIL S.C. IPA S.A Bucuresti
175 Onete, Marilena Institutul de Biologie București București
176 Oprea Veronica Marieta OMV Petrom Craiova
177 Oprescu Daiana Madalina Constanta
178 Pascu Andreia CEPROCIM SA București
179 Peres Cosmina Octavia Trustul de Cladiri Metropolitane Bucuresti S.A. Bucuresti
180 Pință Alexandru PF Expert Mediu Pinta Alexandru Bucuresti
181 PINTILIE Mihai ANPM - Agentia Nationala pentru Protectia mediului Bucuresti
182 Pintilie Vasile Asociatia Vranceaqua Focsani
183 Popa Dana Catalina Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
184 POPA Irina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucureti
185 POPESCU Delia Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
186 popescu mihaela ofelia rodica protectia mediului consulting srl craiova
187 Popescu Mircea SC ENVISTRUCT CONSULT SRL bucuresti
188 Postelnicescu Marius Dorel SC.FEBOS SRL Pitesti
189 POSTOLACHE IULIAN S.C. MEDLEX ECO CONSULT S.R.L. CONSTANTA
190 Purcoi Daniela Bucuresti
191 radu daniela DANIAS SRL GALATI
192 radu daniela DANIAS SRL GALATI
193 RAGALIE ADRIANA RAGALIE ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA CONSTANTA
194 Rautu, Tudor-Andrei Euro-Business Development srl Otopeni (IF)
195 Relu Adam Administratia Romana "Apele Romane" Moinesti
196 ROADEVIN NICOLETA Agentia pentru Protectia Mediului Braila BRAILA
197 Robu Andreea - Nicoleta S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
198 ROJANSCHI Vladimir Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
199 ROLEA MARIA SIMINA STRATOS MANAGEMENT Campulung
200 Romaniuc Corina - Georgiana CEPROHART S.A. Brăila Brăila
201 Romila Andrei ADI Ecomanagement Salubris Calarasi
202 Rotaru Maricica GLOBAL INNOVATION SOLUTION Judetul Vrancea
203 Roxana Gheorghe F&R WORLDWIDE SRL BUCURESTI
204 Roxana Ion GREEN PLAST SOLUTIONS SRL Glina, Judetul Ilfov
205 Rusescu Ana-Maria Sc Impuls Medlex 2000 SRL Constanta
206 SANDA MANESCU ECOTERRA ING SRL Baia Mare
207 Sandu Elena-Anisoara Stratos Management SRL Bucuresti
208 SAVA DACIANA Universitatea Ovidius Constanta CONSTANTA
209 SERBAN I GHEORGHE Agentia pentr Protectia Mediului Alexandria
210 Serban Rodica AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
211 Serban-Voinea Florentina Raluca RALUCA SERBAN ENVIRONMENTAL CONSULTANCY SRL BUCURESTI
212 Sicoe Corneliu SC GALLINA SRL Bucuresti
213 Siminiceanu Gabriel Nicolae APM Covasna Covasna
214 Simona, Anghel STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti, Sector 3
215 OAV Ciprian-Ctlin Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
216 Staicu Oana Teodora Ecogreen Construct SRL Sector 3,Bucuresti
217 Stan Anca Cristina E & A CONSULTANT SRL Bucuresti
218 STAN Razvan Bucuresti
219 STNCIULESCU Mariana Olimpia Universitatea Ecologica Bucuresti Bucuresti
220 STATE IRINA GISAR CONSULTING SRL BUCURESTI
221 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental S.R.L. Bucuresti
222 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
223 STELEA CODRUTA MIHAELA APM VALCEA RM VALCEA
224 Stelian Stanescu S.C. Mundus Viridis S.R.L. Bucuresti
225 Stoica Lavinia SC CONSUS ROMANIA SA bucuresti
226 TEVI Anca Institutul National de Administratie Bucuresti
227 TEVI Giuliano Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului Bucuresti
228 Tiplic Alin KPMG Romania Targoviste
229 Tofan, Lucica Universitatea Ovidius Constanta Constanta
230 TOMESCU Claudia Eudora SC ISPE Proiectare si Consultanta SC Bucuresti
231 Trofim Corina TROFIM CORINA PFA Tulcea
232 TUDOR Nicolae Florin Consilier Construct Bucuresti
233 UDROIU Manuela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
234 VAIA EMANUEL Nu Bucuresti
235 Valentin Dragomir Expert de Mediu - www.managerdemediu.ro Ilfov
236 Valu, Vlad INCDS in Silvicultura Marin Dracea - Statiunea Pitesti Pitesti
237 Vardianu Adrian Baicons Impex SRL Bucuresti
238 Varga Lucia Ana Consiliu Judetean Ilfov Oradea
239 Victor Vladescu ECO GEODRUM SRL Bucuresti
240 VIDA CARMEN SILVIA SC VIDA TM SRL Satu Mare
241 VIGHECI FLORINA MONICA ECO SIMPLEX NOVA SRL Bucuresti
242 VINCERIUC MIOARA AGFR AFUMATI/ILFOV
243 VIRSTA Ana Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
244 Vlad Elena INOVECO SRL Bucuresti
245 VOINEA GEORGIANA GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL BUCURESTI
246 Voinea Monica Artelia Roamania SRL Bucuresti
247 Vraciu Sevastita ENVIRO PROTECT Bucuresti
248 Vulpe Lavinia AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
249 Zaharcu Elena TECHE CONSTRUCT SOLUTIONS SRL BUCURESTI
250 Zamfirescu Luminita SC Rompetrol Rafinare SA CONSTANTA
251 Zazu Mariana SUBSEA RESEARCH Bucuresti