Asociatie de utilitate publica declarata prin HG 447 din 21 Iunie 2018
Certificat ISO14001
no.205340/A/0001/UK/Ro
member of

Centru regional Transilvania

Conducere

  • Presedinte: Calin BACIU

  • Vicepresedinte: Mihaela BEU

  • Consiliu coordonare:
    1. Marin SENILA
    2. Alexandru OZUNU
    3. Horia AVRAM

  • Secretar:
    1. dr. Alexandra COZMA
Membri
1 Ajtai Nicolae Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
2 Alexandru Hosu SC GeoPLus Services SRL Gilau, Str. Braniste 99D, Jud. Cluj
3 Alexandru VARGA SPEEH Hidroelectrica Oradea
4 ARGHISAN REBECA CONSULTANT INDEPENDENT oradea
5 Arghisan Sebastian Viorel CONSULTANT INDEPENDENT Oradea
6 Avram Horea Total Business Land Deva
7 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
8 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
9 Baciu Rodica Letitia - PFA PFA Fagaras
10 Barbu Aneta Targu Mures
11 barbu aneta targu mures
12 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
13 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
14 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
15 Birta Ioana INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
16 Boamfă Ioana-Maria Biolog Cluj-Napoca
17 BOCA GABRIELA Trgu Mure
18 Bocan Camelia PFA Gherla
19 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
20 Breb Mariana Georgiana PADOPOTERA SRL Oradea
21 Brejea Radu Petru Universitatea din Oradea, Facultatea de Protecția Mediului Oradea
22 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
23 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
24 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
25 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrosani
26 Cazan Gabriela Union Co SRL Cluj-Napoca
27 Cazan Gabriela CZN CONSULTING Cluj-Napoca
28 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
29 CENGHER CALIN BOGDAN Deva, HD
30 Cergă Viorica Nicoleta Sibiu
31 Chis Vlad S.C. Sustainable Development EcoSolutions S.R.L. Zalau
32 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
33 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
34 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
35 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
36 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
37 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
38 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
39 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
40 Cozma Colcer Alexandra Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului Cluj-Napoca
41 Cristea Ileana consultant independent Oradea
42 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
43 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
44 Diniș Diana Eva Diniș Diana Eva Persoană Fizică Autorizată Deva, Județul Hunedoara
45 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
46 Dragan Daniela Raluca SC Ecology View SRL Floresti
47 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
48 Drasovean, Anghel Emanoil SC Gepgraphica-Transilvania SRL Comuna Ighiu
49 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
50 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
51 Dunca Emilia-Cornelia Universitatea din Petrosani Petrosani
52 Dunca Filip Universitatea din Petrosani Petrosani, Hunedoara
53 Egri Adrian Absolute Electrotechnics Sistem SRL Deva
54 Emese Forro Zold FORRO ZOLD EMESE INTREPRINDERE INDIVIDUALA Miercurea Ciuc
55 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
56 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
57 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
58 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
59 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETRI I PROIECTRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
60 Gelu MADEAR ECO-ROCCA Engineering SRL Petrosani
61 GHERGHELEȘ CARMEN GEORGETA UNIVERSITATEA DIN ORADEA Oradea
62 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
63 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
64 Gyori Ana Maria SC MEDANA COMPANY SRL SATU MARE
65 HEBEL ECATERINA S.C. APA SERV VALEA JIULUI S.A. PETROŞANI Petroşani
66 Hoble Calin Radu Hidroelectrica Alesd
67 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
68 Iancu, Alina-Maria SC TOTAL TOPO PROIECT SRL Sebeș
69 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
70 Ilie Ciprian Oltenița
71 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
72 Leszai Istvan-Laszlo SC Naturalnet SRL, Societatea Ornitologica Romana Cluj-Napoca
73 Liana Nicoleta MIHUT Unitatea de Suport pentru Integrare Cluj-Napoca
74 Lucaci Dora - Elena INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
75 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
76 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
77 Marica, Elena Geographica Transilvania S.R.L Telna
78 Markos Ana Olga UPET Petrosani CNME Petrosani
79 Markos Anca Ofelia Universitatea din Petrosani Cluj Napoca
80 Miclausu Camelia ECO TERRA Sibiu Sibiu
81 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
82 Mihuț Liana Nicoleta Sat Bădeni, Comuna Moldovenești
83 Milin Vlad Ștefan Cluj-Napoca
84 Mintas Olimpia ACORMED ORADEA
85 Mintas Olimpia Smaranda Acormed/Universitatea din Oradea Oradea
86 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
87 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
88 Mitrea Mihai Chimgrup SRL Cluj-Napoca
89 Moldoveanu Gascu Carmen Moldoveanu Gascu Carmen PFA Ozun, jud Covasna
90 Muntean Iulia Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
91 Muntean Liviu Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Știinșa li Ingineria Mediului Cluj-Napoca
92 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
93 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
94 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
95 Negruț Maria Alexandra Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
96 NICIU Emilia Maria Bucuresti
97 Octavian MUNTEAN GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Șard, jud. Alba
98 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
99 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
100 Pașcu Marius SC Evalproteh SRL Baia Mare
101 PANAITE SORIN VASILE CHEMISOFT SRL MARTINESTI, jud. Satu Mare
102 PANTEA EMILIA VALENTINA UNIVERSITATEA DIN ORADEA, FACULTATEA DE PROTECTIA MEDIULUI ORADEA
103 Para Zoltán-Róbert Asociația Vinca Minor Sat Zălan, comuna Bodoc
104 Paul Istrate-Vlad BIOTECHNOLOGY CONSULTING Cluj-Napoca
105 Petrescu Mihai-Ciprian Sibiu
106 Petru Moiş-Stoica Asociația Maramărul Sighetu Marmației
107 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
108 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
109 Pop Ioan-Mihai Sf. Gheorghe, Covasna
110 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
111 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
112 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
113 RADULESCU IONUT PRIMARIA MUNICIPIULUI BRASOV SACELE, BRASOV
114 REFEC IOAN S.C. MINEXFOR S.A. DEVA BRAD
115 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
116 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
117 Sas Razvan IMSAT SA Deva
118 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
119 Senila Marin INCDO-INOE 2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca Cluj-Napoca
120 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
121 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
122 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU SC AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
123 Smical Irina Universitatea Tehnic din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
124 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
125 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
126 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Trgu Mure Trgu Mure
127 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
128 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
129 Szabo Melinda Targu Mures
130 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
131 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
132 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
133 Tuduce Emilia SC Ital Stei SRL Stei
134 TUFA DANIELA CONSUELA SC TOTAL TOPO PROIECT SRL SIBIU
135 Tufa Nicolae Razvan FARMVISION CON SRL SIBIU
136 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
137 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
138 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
139 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
140 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
141 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
142 Vicaș Gabriela Maria Acormed Oradea
143 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele


Plan Activitate