Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Transilvania - Membri

1 Ajtai Nicolae Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
2 Alexandru Hosu SC GeoPLus Services SRL Gilau, Str. Braniste 99D, Jud. Cluj
3 Alexandru VARGA SPEEH Hidroelectrica Oradea
4 ARGHISAN REBECA CONSULTANT INDEPENDENT oradea
5 Arghisan Sebastian Viorel CONSULTANT INDEPENDENT Oradea
6 Avram Horea Total Business Land Deva
7 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
8 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
9 Baciu Rodica Letitia - PFA PFA Fagaras
10 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
11 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
12 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
13 Birta Ioana INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
14 Boamfă Ioana-Maria Biolog Cluj-Napoca
15 BOCA GABRIELA Trgu Mure
16 Bocan Camelia PFA Gherla
17 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
18 Breb Mariana Georgiana PADOPOTERA SRL Oradea
19 Brejea Radu Petru Universitatea din Oradea, Facultatea de Protecția Mediului Oradea
20 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
21 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
22 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
23 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrosani
24 Cazan Gabriela Union Co SRL Cluj-Napoca
25 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
26 CENGHER CALIN BOGDAN Deva, HD
27 Cergă Viorica Nicoleta Sibiu
28 Chis Vlad S.C. Sustainable Development EcoSolutions S.R.L. Zalau
29 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
30 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
31 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
32 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
33 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
34 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
35 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
36 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
37 Cozma Colcer Alexandra Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului Cluj-Napoca
38 Cristea Ileana consultant independent Oradea
39 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
40 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
41 Diniș Diana Eva Diniș Diana Eva Persoană Fizică Autorizată Deva, Județul Hunedoara
42 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
43 Dragan Daniela Raluca SC Ecology View SRL Floresti
44 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
45 Drasovean, Anghel Emanoil SC Gepgraphica-Transilvania SRL Comuna Ighiu
46 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
47 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
48 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
49 Dunca Filip Universitatea din Petrosani Petrosani, Hunedoara
50 Egri Adrian Absolute Electrotechnics Sistem SRL Deva
51 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
52 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
53 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
54 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
55 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETRI I PROIECTRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
56 Gelu MADEAR ECO-ROCCA Engineering SRL Petrosani
57 GHERGHELEȘ CARMEN GEORGETA UNIVERSITATEA DIN ORADEA Oradea
58 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
59 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
60 Gyori Ana Maria SC MEDANA COMPANY SRL SATU MARE
61 HEBEL ECATERINA S.C. APA SERV VALEA JIULUI S.A. PETROŞANI Petroşani
62 Hoble Calin Radu Hidroelectrica Alesd
63 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
64 Iancu, Alina-Maria SC TOTAL TOPO PROIECT SRL Sebeș
65 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
66 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
67 Leszai Istvan-Laszlo SC Naturalnet SRL, Societatea Ornitologica Romana Cluj-Napoca
68 Liana Nicoleta MIHUT Unitatea de Suport pentru Integrare Cluj-Napoca
69 Lucaci Dora - Elena INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
70 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
71 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
72 Marica, Elena Geographica Transilvania S.R.L Telna
73 Markos Ana Olga UPET Petrosani CNME Petrosani
74 Markos Anca Ofelia Universitatea din Petrosani Cluj Napoca
75 Miclausu Camelia ECO TERRA Sibiu Sibiu
76 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
77 Mihuț Liana Nicoleta Sat Bădeni, Comuna Moldovenești
78 Milin Vlad Ștefan Cluj-Napoca
79 Mintas Olimpia ACORMED ORADEA
80 Mintas Olimpia Smaranda Acormed/Universitatea din Oradea Oradea
81 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
82 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
83 Mitrea Mihai Chimgrup SRL Cluj-Napoca
84 Moldoveanu Gascu Carmen Moldoveanu Gascu Carmen PFA Ozun, jud Covasna
85 Muntean Liviu Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Știinșa li Ingineria Mediului Cluj-Napoca
86 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
87 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
88 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
89 Negruț Maria Alexandra Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
90 NICIU Emilia Maria Bucuresti
91 Octavian MUNTEAN GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Șard, jud. Alba
92 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
93 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
94 Pașcu Marius SC Evalproteh SRL Baia Mare
95 PANAITE SORIN VASILE CHEMISOFT SRL MARTINESTI, jud. Satu Mare
96 PANTEA EMILIA VALENTINA UNIVERSITATEA DIN ORADEA, FACULTATEA DE PROTECTIA MEDIULUI ORADEA
97 Para Zoltán-Róbert Asociația Vinca Minor Sat Zălan, comuna Bodoc
98 Paul Istrate-Vlad BIOTECHNOLOGY CONSULTING Cluj-Napoca
99 Petrescu Mihai-Ciprian Sibiu
100 Petru Moiş-Stoica Asociația Maramărul Sighetu Marmației
101 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
102 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
103 Pop Ioan-Mihai Sf. Gheorghe, Covasna
104 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
105 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
106 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
107 RADULESCU IONUT PRIMARIA MUNICIPIULUI BRASOV SACELE, BRASOV
108 REFEC IOAN S.C. MINEXFOR S.A. DEVA BRAD
109 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
110 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
111 Sas Razvan IMSAT SA Deva
112 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
113 Senila Marin INCDO-INOE 2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca Cluj-Napoca
114 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
115 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
116 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU SC AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
117 Smical Irina Universitatea Tehnic din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
118 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
119 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
120 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Trgu Mure Trgu Mure
121 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
122 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
123 Szabo Melinda Targu Mures
124 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
125 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
126 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
127 Tuduce Emilia SC Ital Stei SRL Stei
128 TUFA DANIELA CONSUELA SC TOTAL TOPO PROIECT SRL SIBIU
129 Tufa Nicolae Razvan FARMVISION CON SRL SIBIU
130 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
131 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
132 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
133 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
134 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
135 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
136 Vicaș Gabriela Maria Acormed Oradea
137 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele