Asociatia Romana de Mediu
Asociatie de utilitate publica
declarata prin HG 447 din 21 Iunie 2018
Certificat ISO14001
no.205340/A/0001/UK/Ro
member of

Despre | Agenda | Parteneri | Lista invitati | Lista participantilor | Prezentari

Participanti
  • Nume
    Organizatie
    Localitate
  • Csiszer Ioana
    Sc Transavia Sa
    Oiejdea
  • Varga Daniela
    Sc Transavia Sa
    Oiejdea
  • Ciobanu Andreea
    Takata Srl
    Sibiu
  • Ilisie Cristina
    Sc Jifa Srl
    Sibiu
  • Cintea Daniela
    Compa S.a.
    Sibiu
  • Suciu Octavian
    Compa S.a.
    Sibiu
  • Baba Florin
    Automotive Service Srl
    Medias
  • Reget Carmen
    Sc Bepco Srl
    Brasov
  • Isarie Claudiu
    Universitatea Lucian Blaga Din Sibiu
    Sibiu
  • Dorina Mocanu
    Ministerul Mediului, Apelor Si Padurilor
    Bucuresti
  • Ana Maria Tudose
    Ministerul Mediului, Apelor Si Padurilor
    Bucuresti
  • Nicoleta David
    Pfa
    Ploiesti
  • Anca Cioara
    Sga Alba
    Alba Iulia
  • Plesa Marius Iosif
    Agentia Pentru Protectia Mediului Sibiu
    Sibiu
  • Suciu Mariana
    Agentia Pentru Protectia Mediului Sibiu
    Sibiu
  • Deac Cristian
    Universitatea "lucian Blaga" Din Sibiu
    Sibiu
  • Ercse Timea
    Kastamonu Romania
    Reghin
  • Lostun Marius
    Kastamonu Romania
    Reghin
  • Trifan Carmen Simona
    Agentia Pentru Protectia Mediului Mures
    Tirgu Mures
  • Fazakas-anca Iosif Sorin
    Kastamonu Romania
    Reghin
  • Buzatu Mirela
    Apm Brasov
    Brasov
  • Alexandrina Vasile
    Apm Brasov
    Brasov
  • Danci Kast Oana
    Lucian Blaga University Of Sibiu
    Sibiu
  • Ioan Pop
    Wessling Romania Srl
    Targu Mures
  • Alexa Liana
    Sga Alba
    Alba Iulia
  • Steliana Petras
    Azomures Sa
    Targu-mures
  • Laz?r Emanuel Constantin
    Universitatea Lucian Blaga Din Sibiu
    Sibiu
  • Banaduc Angela
    Universitatea "lucian Blaga" Din Sibiu
    Sibiu
  • Pienar Iosif Nicolae
    Agentia Pentru Protectia Mediului Alba
    Alba Iulia
  • Barbat Doina
    Agentia Pentru Protectia Mediului Alba
    Alba Iulia
  • Ristin Alexandra Lucia
    Apm Alba
    Alba Iulia
  • Stanculescu Catalin Dorin
    Garda Nationala De Mediu- Serviciul Comisariatul Judetean Brasov
    Brasov
  • Hirean Florin Mircea
    Garda Nationala De Mediu- Serviciul Comisariatul Judetean Brasov
    Brasov
  • Miclausu Camelia
    Pfa
    Sibiu
  • Anghel Elena Daniela
    Garda Nationala De Mediu - Comisariatul Sibiu
    Sibiu
  • Otoiu Valeriu-dan
    Garda Nationala De Mediu - Comisariatul Sibiu
    Sibiu
  • Surugiu Adriana
    Garda Nationala De Mediu - Comisariatul Judetean Mures
    Tg Mures
  • Cristina Marian
    Garda Nationala De Mediu - Comisariatul Judetean Mures
    Tg Mures
  • Rodica Morar
    Anpm
    Cluj-napoca
  • Ionela Stanculescu
    Sga Brasov
    Brasov
  • Vasilie Ioan
    S.c. Saturn S.a.
    Alba Iulia
  • Popa Elena
    An Apele Romane - Sga Brasov
    Brasov
  • Botea Liviu
    Sc Mediu 2 Consult Srl
    Sibiu
  • Prostean Vasile
    Jlg Manufacturing Central Europe Srl
    Sibiu
  • Wadt Daniel
    Automotive Service Srl
    Sibiu
  • Blaga Madalina
    Takata Srl
    Sibiu
  • Atanasoaiei Ciprian
    Marquardt Schaltsysteme Scs
    Sibiu
  • Muntean Dan
    Sc Mediu 2 Consult Srl
    Sibiu
  • Borbath Jozsef
    Apm Covasna
    Sfantu Gheorghe
  • Csaki Gabriela
    Apm Covasna
    Sfantu Gheorghe
  • Farkas Janos
    Apm Covasna
    Sfantu Gheorghe
  • Iacob Popa
    Cj Alba Garda Nationala De Mediu
    Alba Iulia
  • Both Enik?
    Apm Harghita
    Miercurea Ciuc
  • Szab Istvn
    Apm Harghita
    Miercurea Ciuc
  • Lszl Anna
    Apm Harghita
    Miercurea Ciuc
  • Hirean Lidia
    Sc Avicola Brasov Sa
    Brasov
  • Negrea Bogdan Gelu
    Sc Avicola Brasov Sa
    Brasov
  • Nita Adrian Emil
    Wienerberger Sisteme De Caramizi Srl
    Sibiu
  • Cismaru Maria
    Cismaru Maria Consult-pfa
    Selimbar
  • Cndea Lucian
    Gnm Cj Covasna
    Sf. Gheorghe
  • Jakab Rozalia
    Gnm Cj Covasna
    Sf. Gheorghe
  • Stefanescu Danut Marin
    Apm Mures
    Tirgu Mures
  • Enescu Tunde
    Sga Mures
    Tg-mures
  • Karabinos Anna Maria
    S.g.a. Mures
    Tg-mures
  • Berndt Zelma
    Berndt Zelma Pfa
    Miercurea Ciuc
  • Baciu Rodica Letitia
    Sc Viromet Sa
    Victoria
  • Nicoara Alexandru
    Ecoanalitic Srl
    Sibiu, Morilor 34
  • Tulbure Ildiko
    Universitatea "1 Decembrie 1918"
    Alba Iulia
  • Dumitru Ungureanu
    Sc Asro Serv Srl
    Sibiu
  • Ioan Gherhes
    Asociatia Romana De Mediu
    Bucuresti